Agnieszka Woźniak-Starak mówi o świętach bez Piotra. "Dla mnie będą bardzo trudne"

Agnieszka Woźniak-Starak złożyła świąteczne życzenia na Instagamie i przy okazji opowiedziała o świętach bez Piotra.

Tegoroczne święta wielkanocne w wielu domach są wyjątkowo smutne. Zarówno wielu "zwykłych" Polaków, jak i osoby z pierwszych stron gazet spędzają je samotnie, z dala od rodziny i bliskich. Inni z kolei drżą w obawie o zdrowie czy życie członków swoich rodzin. Jedną z gwiazd, które są same w tym wyjątkowym czasie, jest Agnieszka Woźniak-Starak, która opowiedziała na Instagramie, jak sobie radzi.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak o świętach bez Piotra

Dla dziennikarki te święta wielkanocne są pierwszymi od śmierci jej męża Piotra. Agnieszka Woźniak-Starak nie może także spędzić tego czasu z rodziną, aby nikogo nie narażać na zakażenie. Teraz dziennikarka podzieliła się swoją refleksją z okazji świąt. Jej słowa poruszają do łez.

Dla mnie te święta będą bardzo trudne. Nie tylko dlatego, że jest kwarantanna, bo akurat do kwarantanny zdążyłam się przyzwyczaić. Ja moją przechodzę od ośmiu miesięcy. Będą trudne nie tylko dlatego, że jak wielu z was nie spotkam się dzisiaj z moimi rodzicami, ani jutro. Ale przede wszystkim dlatego, że nie ma Piotrka i nie mówię tego po to, żebyście mi współczuli, bo ja naprawdę daję radę. Na każdym kroku szukam powodów do uśmiechu i udaje się je znaleźć - powiedziała dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak dodała również, że każdy, kto nie stracił nikogo bliskiego, może nazwać się szczęściarzem, nawet jeśli obecnie samotnie spędza czas izolacji czy święta.

Mówię to, bo wiem, że jest ciężko. Wiem, że martwicie się o to, co będzie jutro, ale jeżeli dzisiaj jesteście ze swoimi ukochanymi, ze swoimi mężami, żonami, partnerami, partnerkami, ze swoimi dziećmi, to nawet jeżeli nie możecie spotkać się z całą rodziną, to pamiętajcie, jesteście szczęściarzami. Nie wszyscy mają takie szczęście. I tych, którzy spędzają samotnie święta, nie tylko święta, ale cały ten czas izolacji, przytulam najmocniej jak potrafię - powiedziała dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak złożyła także świąteczne życzenia. My również się do nich przyłączamy.

Więcej o:
Komentarze (38)
Agnieszka Woźniak-Starak mówi na Instagramie o świętach bez Piotra
Zaloguj się
 • mrblix

  Oceniono 18 razy 12

  Podobnie jak ogromna większość Polaków, droga Pani Agnieszko, mam to w d.pie. Nie dlatego, że nie współczuję, ale dlatego, że każdy ma swoje problemy i bliskich, których stracił. Proszę nie robić z siebie jeszcze większej bezwartościowej medialnej fujary.

 • superpolpol

  Oceniono 22 razy 12

  Aga nie lansuj się tak. Jak Piotrek żył, wiemy wszyscy, zginął tak jak żył. Przypomnij sobie zimową imprezę w Zako. Nie buduj na tym kapitału, źle to wygląda. Spokoju myśli, bez ordynarnego lansu.

 • wejsunek47

  Oceniono 15 razy 7

  z cyklu "pustak polski" ciąg dalszy.... co ci ludzie mają we łbach ....

 • superpolpol

  Oceniono 19 razy 7

  Aga daj Ty już spokój, Święta są. Jak Piotrek zginął wiadomo, jak żył też wiadomo.Zginął tak jak żył, nie ma tu powodu do dumy. Przypomnij sobie imprezkę w Zako. Nie lansuj się, niesmaczne to. Spokoju myśli Ci życzę.

 • beton44

  Oceniono 14 razy 6

  Najbardziej to chyba żal - że nie ma kto doładowywać karty płatniczej ?

 • e-menda77

  Oceniono 9 razy 5

  Nie wiadomo, czy jej mąż nie spędzałby Świąt z jakąś inną.

 • teczowesmieci

  Oceniono 11 razy 5

  Piotr zapewne spędza święta z kelnereczką o włosach blond. Tak duchowo...Może nawet na motorówie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX