Agnieszka Woźniak-Starak mówi o świętach bez Piotra. "Dla mnie będą bardzo trudne"

Agnieszka Woźniak-Starak złożyła świąteczne życzenia na Instagamie i przy okazji opowiedziała o świętach bez Piotra.

Tegoroczne święta wielkanocne w wielu domach są wyjątkowo smutne. Zarówno wielu "zwykłych" Polaków, jak i osoby z pierwszych stron gazet spędzają je samotnie, z dala od rodziny i bliskich. Inni z kolei drżą w obawie o zdrowie czy życie członków swoich rodzin. Jedną z gwiazd, które są same w tym wyjątkowym czasie, jest Agnieszka Woźniak-Starak, która opowiedziała na Instagramie, jak sobie radzi.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak o świętach bez Piotra

Dla dziennikarki te święta wielkanocne są pierwszymi od śmierci jej męża Piotra. Agnieszka Woźniak-Starak nie może także spędzić tego czasu z rodziną, aby nikogo nie narażać na zakażenie. Teraz dziennikarka podzieliła się swoją refleksją z okazji świąt. Jej słowa poruszają do łez.

Dla mnie te święta będą bardzo trudne. Nie tylko dlatego, że jest kwarantanna, bo akurat do kwarantanny zdążyłam się przyzwyczaić. Ja moją przechodzę od ośmiu miesięcy. Będą trudne nie tylko dlatego, że jak wielu z was nie spotkam się dzisiaj z moimi rodzicami, ani jutro. Ale przede wszystkim dlatego, że nie ma Piotrka i nie mówię tego po to, żebyście mi współczuli, bo ja naprawdę daję radę. Na każdym kroku szukam powodów do uśmiechu i udaje się je znaleźć - powiedziała dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak dodała również, że każdy, kto nie stracił nikogo bliskiego, może nazwać się szczęściarzem, nawet jeśli obecnie samotnie spędza czas izolacji czy święta.

Mówię to, bo wiem, że jest ciężko. Wiem, że martwicie się o to, co będzie jutro, ale jeżeli dzisiaj jesteście ze swoimi ukochanymi, ze swoimi mężami, żonami, partnerami, partnerkami, ze swoimi dziećmi, to nawet jeżeli nie możecie spotkać się z całą rodziną, to pamiętajcie, jesteście szczęściarzami. Nie wszyscy mają takie szczęście. I tych, którzy spędzają samotnie święta, nie tylko święta, ale cały ten czas izolacji, przytulam najmocniej jak potrafię - powiedziała dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak złożyła także świąteczne życzenia. My również się do nich przyłączamy.