Sławomir Świerzyński wypowiedział się na temat koronawirusa. "Tak powinno być: Bóg na pierwszym miejscu"

Sławomir Świerzyński uznał, że dzięki pandemii Wielki Post wreszcie odbywa się bez hucznych zabaw. Obserwatorzy wytknęli mu jednak, że niedawno sam grał koncerty w Wielki Piątek.

Pandemia koronawirusa ogarnęła niemalże cały świat. COVID-19 zbiera śmiertelne szczególnie we Włoszech. Ludzie drżą o swoje rodziny, tracą pracę i obawiają się nadejścia kryzysu gospodarczego. Są jednak i tacy, którzy na całą sytuację patrzą przez pryzmat swojej ideologii i przekonań religijnych. Do tej grupy należy Sławomir Świerzyński - wokalista zespołu Bayer Full.

Sławomir Świerzyński o pandemii koronawirusa

Sławomir Świerzyński postanowił podzielić się ze światem swoimi przemyśleniami. Gwiazdor disco polo, którego mottem jest "Bóg, honor, ojczyzna", udostępnił w mediach społecznościowych post o następującej treści:

W czasie zakazanym zabaw itp. nie urządzać. „Wielki Post” w Europie po raz pierwszy bez zgorszenia, tańców, z rodziną w modlitwie i wierze. Tak jak powinno być: Bóg na pierwszym miejscu. Jezu ufam Tobie – napisał Świerzyński.

Nie wszyscy obserwatorzy gwiazdy disco polo uważają jednak, że na świecie jest "tak, jak powinno być". Użytkownicy Twittera byli bezlitośni dla mającego problemy z językiem ojczystym wokalisty. Wytknęli autorowi "Majteczek w kropeczki" niedouczenie, wiarę na pokaz i hipokryzję. Jak się bowiem okazuje, wokalista... sam grał koncerty podczas Wielkiego Postu!

Swoją drogą pisze to facet, który pewnie ze 100 koncertów w trakcie Wielkiego Postu zagrał... Pierwsze z brzegu... (Wielki Post 2019 6.03-18.04).
Rok temu w Wielkim Poście pląsałeś aż miło, obłudniku faryzejski...
To prawda. Brak zabaw tanecznych przy disco polo to jedna z największych zalet tej ogólnokrajowej kwarantanny.
Wiara na pokaz to nie wiara.

Przypomnijmy, że Sławomir Świerzyński wypowiada się w wielu dziedzinach. Kiedy Australię trawiły ogromne pożary, muzyk disco polo uznał, że nie trzeba ich gasić - bo przecież "przyroda sobie sama poradzi". Opinia publiczna została zniesmaczona także jego karygodną wypowiedzią na temat LGBT. Świerzyński powiedział, iż jest to początek pedofilii.

PJA

Więcej o:
Komentarze (499)
Sławomir Świerzyński, wokalista Bayer Full, wypowiedział się na temat pandemii koronawirusa
Zaloguj się
 • lizzy35

  Oceniono 84 razy 80

  Połaczenie disco-polo + bliskie spotkania z działaczami pis musiały w końcu doprowadzic do nieodwracalnych zmian czemu trudno się dziwić-żaden organizm tego nie wytrzyma o psychice nie wspomnę

 • mw29

  Oceniono 68 razy 66

  Faktycznie turbo debil

 • yattawawa

  Oceniono 67 razy 65

  Religia katolicka czyli faktycznie bajer full :)

 • piebiak

  Oceniono 56 razy 54

  To jest po prostu idiota. Gorzej z takimi Terlikowskimi ziejącymi fanatyzmem.

 • podkarpacie55

  Oceniono 44 razy 44

  dzięki tej skandalicznej wypowiedzi chce aby o nim mówiono. on jest chory jak nie jest w świetle jupiterów.

 • redcarius

  Oceniono 43 razy 41

  Odkąd się chłop zapisał do PiS zidiociał do reszty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX