Szokująca wypowiedź Świerzyńskiego na temat pożarów w Australii. Internauci: Zajmij się pan majteczkami w kropeczki

Sławomir Świerzyński skomentował szalejące w Australii pożary. Muzyk nie wydaje się być zmartwiony sytuacją klimatyczną i zapewnia, że wszystko się samo ułoży.

Sławomir Świerzyński od dobrych kilku lat nie jest znany ze swoich przebojów, a kontrowersyjnych wypowiedzi. Jeszcze kilka miesięcy temu głosił, że LGBT jest początkiem pedofilii, a także srogo krytykował Parady Równości. Lider zespołu "Bayer Full" poszedł o krok dalej i na swoim Twitterze odniósł się do pożarów, które opanowały Australię. 

Pożary w Australii. Sławomir Świerzyński komentuje

Od kilku miesięcy Australia płonie. Codziennie na światło dzienne wychodzą kolejne drastyczne zdjęcia i nagrania, jednak, jak się okazuje, te nie na każdym robią wrażenie. Sławomir Świerzyński skomentował katastrofę ekologiczną na swoim profilu na Twitterze. Porównał pożary do kornika z Białowieży. 

Pożaru buszu w Australii nie trzeba gasić, przyroda sama sobie z tym poradzi. Tak, jak u nas w Puszczy białowieskiej z kornikiem drukarzem - napisał muzyk. 

W komentarzach nie brakowało niepochlebnych komentarzy pod adresem Świerzyńskiego. 

Ban z dwóch powodów: brak kultury i brak rozsądku.
Milcz Pan i wstydu oszczędź.
Zajmij się pan majteczkami w kropeczki - pisali pod postem. 

To nie pierwszy raz, gdy lider Bayer Full oburzył swoimi wypowiedziami internautów. Gdy w sierpniu w Warszawie w wyniku awarii oczyszczalni "Czajka" wyciekły ścieki do Wisły, Świerzyński porównał je do orientacji seksualnej wiceprezydenta Warszawy.

Jak się grzebie w cudzej d..., to g... wypływa" – pisał wówczas Świerzyński.

Do tej pory pożary zniszczyły ponad dwa tysiące domów i uśmierciły 25 osób. Wyliczono również, że przez żywioł zginęło pół miliarda zwierząt. Pogoda nie pomaga. W piątek temperatury mają osiągnąć od 35 do 40 stopni Celsjusza. Pozostawienie sprawy samej sobie, jak radzi Świerzyński, może doprowadzić do jeszcze większej tragedii. Aż dziwne, że śmierć ludzi, zwierząt i zniszczenie milionów hektarów przyrody nie robi na nim wrażenia.

Sławomir Świerzyński: Byłem molestowany przez dwie osoby z kręgu związanego z PO. To byli bliźniacy:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (248)
Szokująca wypowiedź Świerzyńskiego na temat pożarów w Australii. "Nie trzeba gasić, przyroda sama sobie z tym poradzi"
Zaloguj się
 • antipatico

  Oceniono 90 razy 88

  Jeszcze jeden dowód, że diskopolo rypie mózg tak samo, jak obsługa młota pneumatycznego.

 • sector23

  Oceniono 96 razy 88

  Kolejny "guru" disco polo, od mateczek w kropeczki, z diafragmą i kaczym rozumkiem. Specjalistą od pożarów jest bo gwiazdorzy w remizach strażackich, więc może uchodzić za znawcę tematu.

 • Gość: Cerrie36

  Oceniono 90 razy 82

  Tacy ludzie są beznadziejni. Wiedzą, iż kontrowersyjne wypowiedzi pozwolą im znów medialnie zaistnieć, ale szybko też ich wypowiedzi zostaną zapomniane. Dlatego też co jakiś czas wyskakują z nowymi wypowiedziami, tyle że coraz głupszymi i bardziej ich ośmieszającymi, bo nie są w stanie nic mądrego na dany temat powiedzieć. Liczy się dla nich tylko to, że znów choć na chwilę będą o nich mówili. To jest słabe i żenujące.

 • Gość: dfgd

  Oceniono 74 razy 68

  W Polsce rządzą proste chlopki. Macie festiwal chlopskich mądrości - od Dudy przez ministrów w rządzie po zenków i bajerfulów. Wszystko wiedząl epiej niż naukowcy. Bańki stawiać, zamówić szeptuchę i zaklinać deszcze. Po prostu wieś i te durne chłopskie mądrości nigdy z Polaków już nie wyjda. Poprzeprowadzali sie do miasta a na łbach ciągle kołtuny.

 • montagnes44

  Oceniono 68 razy 62

  A ktoś spodziewał się po tym facecie czegoś normalnego?

 • Gość: pafnucy

  Oceniono 47 razy 45

  Dla Świerzyńskiego naturalny sposób by zgasić ognisko to wstać i naszczać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX