Iga Krefft utknęła w Bangkoku i nie ma pieniędzy na powrót. "Nie jestem typową celebrytką i nie mam tyle hajsu''

Wiele osób przebywających obecnie zagranicą usiłuje wrócić do kraju. Wśród nich jest również gwiazda ''M jak miłość'', Iga Krefft, która za swoim InstaStory opowiedziała, że nie ma pieniędzy na bilet powrotny.

Gwiazda serialu ''M jak miłość'', Iga Krefft, przebywa obecnie w Bangkoku. W związku z rozporządzeniem wprowadzającym zawieszenie lotów, aktorka nie ma jak wrócić do kraju. Swoją rozpaczą podzieliła się na InstaStories. Aktorka wspomniała również o tym, że nie ma możliwości skontaktowania się z ani z konsulatem, ani z liniami lotniczymi.

Zobacz wideo

Iga Krefft utknęła w Bangkoku

Obecna sytuacja nie napawa aktorki optymizmem, a na jej niekorzyść działa również fakt, że ma tendencje do panikowania, czym podzieliła się ze swoimi wielbicielami.

Tak się składa, że jestem bardzo panikującą osobą. Do tego mam problem, jakby to powiedzieć, z "nerwami" i szczerze - moi rodzice dostawali w trakcie tych miesięcy ode mnie tonę wiadomości - możemy przeczytać na InstaStory.

W międzyczasie rząd ogłosił program ''Lot do domu'', który ułatwi rodakom powrót do kraju. Zostaną zorganizowane dodatkowe loty, a zaplanowane wcześniej loty czarterowe odbędą się zgodnie z planem. Niestety Iga nie może pozwolić sobie na zakup kolejnego biletu. Wygląda na to, że wydała wszystkie oszczędności.

Nie jestem typową celebrytką i nie mam tyle hajsu, żeby kupować kolejne bilety do Polski, ot tak. Na początku tego tygodnia stwierdziliśmy z rodziną, że trzeba to ogarnąć, bo może być trudno lada dzień, ale niestety, ani linie lotnicze, ani pośrednik nie raczyli odebrać telefonu - napisała na InstaStory

Po kilku godzinach aktorka dodała nagranie na swój Instagram, że udało jej się zarejestrować do programu ''Lot do domu'' i ma nadzieję na to, że w najbliższym czasie wróci do kraju. Iga dodała również, że koszt lotu będzie w zasięgu jej możliwości finansowych. Mamy nadzieję, że już niedługo cała i zdrowa wyląduje w naszym kraju. Trzymamy kciuki!

KK

Więcej o:
Komentarze (50)
Iga Krefft utknęła w Bankoku i nie ma pieniędzy na powrót. "Nie jestem typową celebrytką i nie mam tyle hajsu, żeby kupować kolejne bilety"
Zaloguj się
 • tomalamas

  Oceniono 22 razy 22

  Odpowiedzialność, to jakiś deficytowy towar od jakiegoś czasu...

 • qqben

  Oceniono 22 razy 22

  Zadzwoń do starych i pożycz kasę a nie przeżywasz na instagramie

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 20 razy 20

  Przestańcie tych naturszczyków nazywać aktorami.

 • drinks

  Oceniono 20 razy 20

  Siedz dziecko na dup.. w domu a nie szlajaj sie poswiecie bez kasy dla paru fotek na insta, a potem płacz ze nie ma za co wrocić, żenua...........

 • cezar85

  Oceniono 14 razy 14

  od tego są karty kredytowe

  poza tym widzę na niej trochę złota.... chyba, że limit osiągnęła kupując to złoto

 • prawdziwy.tebe

  Oceniono 14 razy 14

  Wszelka pomoc takim kretynom za zrzeczenie się praw wyborczych.

 • horchess

  Oceniono 12 razy 12

  Kompletnie tego nie rozumiem - wiedziała, że kierunek Azja przynajmniej od 2 miesięcy jest kierunkiem wysokiego ryzyka, ale co tam, mam urlop jakoś to będzie, a teraz biadolenie, że nie mam jak wrócić. Moi znajomi w styczniu odwoływali wycieczki do Tajlandii i Singapuru, mimo, że miały to być ich wakacje życia. Za głupotę trzeba niestety płacić. Uważam, że Polska i tak za późno zamknęła granice.

 • wdechwydech

  Oceniono 9 razy 9

  hajs - obrzydliwie to brzmi

 • la_bola

  Oceniono 10 razy 8

  Na wakacjach w Bangkoku, ale biedna jest... Było takie powiedzenie: dlaczego biedny jest biedny? Bo głupi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX