Aktorka "M jak Miłość" ucieka przed koronawirusem. To miały być jej wymarzone wakacje

Iga Krefft wybrała się na egzotyczne wakacje. Niestety, wyjazd zbiegł się z pojawieniem się w Azji groźnego wirusa.

Igę Krefft poznaliśmy jako Ulę w "M jak Miłość". Aktorka jest obecna w serialu od 2007 roku, a widzowie mogli obserwować na ekranie jak dorasta. Iga w listopadzie 2019 roku wydała debiutancką płytę, którą wydała pod pseudonimem Ofelia. Na antenie telewizji Polsat mogliśmy oglądać Krefft w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zachwycała jurorów swoim głosem. 

ZOBACZ: Antek Smykiewicz jako Rag'n'Bone Man w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Zobacz wideo

Iga Krefft na wakacjach 

Dla Igi ubiegły rok był niezwykle intensywny, dlatego postanowiła odpocząć od obowiązków w Polsce i wyjechać na zagraniczne wakacje. Aktorka swój urlop chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Wybrała się do Tajlandii, a od 17 stycznia publikuje artystyczne fotografie z wyjazdu. 

 

Wyjazd nie jest idealny, bo w Azji panuje koronawirus. Aby uchronić się przed zakażeniem drogą kropelkową, mieszkańcy i turyści muszą poruszać się po miastach w maseczkach ochronnych. Iga Krefft pokazuje na Instagramie, że przestrzega zaleceń i nosi maskę, chociaż nie jest z tego zadowolona. 

Iga Krefft na wakacjachIga Krefft na wakacjach screen Instagram/ofeliaigakrefft

Iga i jej parter zwiedzają tajskie wyspy i "ładują baterie". Aktorka niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym jednak na Instagramie coraz chętniej pokazuje swojego chłopaka Wiktora Ejryszewa, z którym przebywa w Tajlandii. Wybranek aktorki jest scenarzystą i reżyserem, pisze też skecze. Ukochany pomagał jej przy tworzeniu płyty. Para poznała się ponad trzy lata temu, kiedy to Ejryszew zagrał mały epizod w "M jak Miłość". Szybko połączyły ich wspólne pasje i zainteresowania i do dziś są nierozłączni.  

Mamy nadzieję, że zakochani powrócą do kraju zdrowi i wypoczęci!

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.