Anna Mucha rozpacza po zamknięciu teatrów. Pokazała, ile odwołano spektakli z jej udziałem. "Pracoholiczka na wolnym"

Anna Mucha zalicza się do grona bardzo zapracowanych aktorek. Angażuje się zarówno w projekty telewizyjne, jak i teatralne. Z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa zamknięto jednak teatry, a aktorka pokazała, że jej kalendarz opustoszał.

Anna Mucha pracuje na planach filmowych, jest jurorką w programie "Dance, dance, dance" i występuje na deskach teatru. Z powodu koronawirusa zamknięto teatry, a w konsekwencji odwołano spektakle. Aktorka przez to ma więcej wolnego czasu i jest... załamana!

Zobacz wideo

Anna Mucha jest zrozpaczona po zamknięciu teatrów 

Aktorka na instagramowej relacji pokazała swój kalendarz przed zamknięciem teatrów z powodu koronawirusa i po ogłoszeniu, że placówki kulturalne zostaną zamknięte. Mucha stwierdziła, że to będzie trudny czas, bo odwołano jej aż dziesięć spektakli. Jako pracoholiczka będzie cierpieć podczas przymusowego urlopu. 

Koronawirus spustoszył mi kalendarz... Pracoholiczka na wolnym! - napisała Anna Mucha. 

Anna Mucha - kalendarzAnna Mucha - kalendarz screen Instagram/taannamucha

Konsekwencje sytuacji, związanej z chorobą COVID-19 odczuwają nie tylko placówki edukacyjne, ale także kulturalne. Barbara Kurdej-Szatan również odniosła się do decyzji o zamknięciu teatrów. Aktorka stwierdziła, że osoby pracujące głównie na deskach teatru nie będą miały za co żyć. Premiera horroru "W lesie dziś nie zaśnie nikt" z udziałem Julii Wieniawy i Wiktorii Gąsiewska została przełożona przez epidemię egzotycznego wirusa. Małgorzata Rozenek-Majdan była zmuszona do rezygnacji z udziału w konferencji o prawach kobiet, która miała się odbyć w Senacie

Niektórzy panicznie boją się COVID-19 tak jak Naomi Campbell, która zabezpieczyła się przed chorobą od stóp do głów. Za to beztroski Janusz Korwin-Mikke udał się na basen i pozował w kąpielówkach, żartując, że udał się do ciepłych krajów

DK