Horoskop dzienny - 20 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 20 marca. Jak rozpoczniesz ten tydzień? Czy poniedziałek przyniesie Ci szczęście? A może będziesz musiała/musiał się mierzyć z wyjątkowym pechem? Na te i inne pytania odpowie Ci nasz horoskop.

Horoskop dzienny – Baran

Nie wszystko pójdzie dziś tak, jak się spodziewałaś/spodziewałeś. To sprawi, że będziesz wyjątkowo niezadowolona/niezadowolony, a może i przybita/przybity. Potraktujesz to jako osobistą katastrofę i nie dasz sobie wytłumaczyć, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Tymczasem sprawy mogą przyjąć taki obrót, że mocno na tym wszystkim skorzystasz.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Przez cały dzień będziesz chodzić podminowana/podminowany, oczekując czegoś, co i tak nie nadejdzie. Dopiero późnym wieczorem odetchniesz z ulgą i roześmiejesz się sama/sam z siebie. Tak naprawdę to strach miał wielkie oczy – i nic więcej.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Pora otworzyć się na nowe. Nie możesz cały czas uciekać w to, co było wcześniej. Im lepsze i bardziej ryzykowne kroki podejmiesz, tym szybciej osiągniesz spodziewane efekty. Co więcej, ciekawe wyzwania mogą Cię zmotywować do bardziej aktywnej pracy. To sprawi, że poczujesz się pewniej.

Kosmogram - co to jest? Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Rak

W pracy krążą różne plotki, a wśród nich informacje o zmianach na poszczególnych stanowiskach. Nie musisz się obawiać – dla Ciebie oznacza to zmianą na lepsze. Już wkrótce możesz się doczekać wymarzonego stanowiska. To z kolei zmotywuje Cię do pracy z jeszcze większym zaangażowaniem.

Horoskop dzienny – Lew

Ostatnio przyglądałaś/przyglądałeś się uważnie swojemu związkowi i coś przestało Ci w nim pasować. Dziś dojdziesz do wniosku, że między Tobą a Twoją drugą połówką nie układa się najlepiej. Możliwe, że macie między sobą jakieś niewyjaśnione sprawy. Najwyższy czas się tym zająć, bo inaczej wszystko między Wami może się skończyć szybciej niż myślisz.

Horoskop dzienny – Panna

Choć nie ma ku temu żadnych przesłanek, Ty sama/sam zaczniesz wymyślać sobie zagrożenia. To sprawi, że cały dzień będziesz niespokojna/niespokojny i zdenerwowana/zdenerwowany. Bardzo możliwe, że pokłócisz się z kimś, kto nie zrozumie Twojego obecnego stanu. Oburzenie jednak nic nie da – otoczenie weźmie stronę Twojego rozmówcy.

Horoskop dzienny – Waga

Ostatnio za dużo myślisz. Nie ma to żadnego przełożenia na Twoje czyny, a okazuje się dość destrukcyjne. Nie możesz się skupić ani na pracy, ani na rodzinie. Również przyjaciele i znajomi pójdą w odstawkę. Lepiej postaraj się odpocząć i trochę wyluzować, bo w końcu zwariujesz.

Horoskop dzienny – Skorpion

Poniedziałek nie będzie Twoim dobrym dniem. Ten tydzień w ogóle zacznie się dla Ciebie kiepsko. Kiedy wejdziesz na swoje konto bankowe, poczujesz, że masz rzeczywiście kiepską sytuację finansową. Pora zaplanować dalsze kroki i zacząć oszczędzać – innego wyjścia nie masz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś popełnisz jakąś straszną gafę. Będzie ona na tyle poważna, że Twoje otoczenie nie da Ci z jej powodu spokoju. Na szczęście Twoi przyjaciele nie zostawią Cię w trudnej chwili. Wsparcie bardzo Ci się przyda. Pod wieczór poczujesz się lepiej i spędzisz miło czas w gronie osób, którym naprawdę ufasz.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Odniesiesz dziś dziwne wrażenie, że ktoś w Twoim otoczeniu nie jest z Tobą do końca szczery. Przeprowadzisz więc małe śledztwo, by ustalić, o którą z osób chodzi. Nie słuchaj podpowiedzi innych – lepiej, jeśli dojdziesz do wszystkiego sama/sam. Wtedy będziesz miała/miał pewność, że nikt Cię nie oszukuje.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wszystko pójdzie zupełnie inaczej niż sobie zamierzyłaś/zamierzyłeś. Musisz jednak wiedzieć, że "inaczej" wcale nie znaczy "gorzej". Sama/sam zdziwisz się, jak dobrze potoczą się pewne sprawy. Odezwie się też do Ciebie ktoś, kto zdoła zapewnić Ci lepszą przyszłość – zawodową lub prywatną. Nie martw się, jeśli za wszystkim nie nadążasz. Masz jeszcze czas.

Magiczna kula - co to jest? Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Ryby

Spadnie na Ciebie jakaś niespodziewana wiadomość i w momencie wywróci wszystko do góry nogami. Na szczęście Twój wrodzony talent do organizacji oraz planowania pozwoli Ci szybko odnaleźć się w nowej sytuacji. Zdołasz doprowadzić wszystko do porządku i doczekać się nie jednej, ale wielu pochwał.

Więcej o: