Horoskop dzienny - 19 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 19 marca. Końcówki tygodnia wyglądają różnie. Chcesz wiedzieć, jaka czeka Cię tym razem? Przekonaj się, co czeka Cię w niedzielę i nie daj się zaskoczyć nieprzewidzianym zrządzeniom losu.

Horoskop dzienny – Baran

Ostatnio doskwierała Ci nuda. Z tego powodu dziś będziesz szukała/szukał głównie mocnych wrażeń. Czy Ci się uda? To zależy, na jakie towarzystwo trafisz. Są pewne zaufane osoby, które chętnie zaangażują się w zupełnie nowe, ciekawe rzeczy. Dzięki nim uda Ci się zrobić coś szalonego i wcale tego nie pożałować.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

W niedzielę popełnisz błąd, z którego nie będziesz sobie zdawać sprawy aż ktoś Ci go nie wytknie. W tej sytuacji trochę Cię to zdziwi, trochę zaniepokoi, a trochę nawet zawstydzi. Przez to możesz stracić ochotę na wyjście z domu i zaszyjesz się u siebie w pokoju, niewiele myśląc o tym, co się jeszcze może wydarzyć.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Zawiedziesz się dzisiaj na kimś i to bardzo popsuje Ci humor. To, co zrobi ta osoba, mocno Tobą wstrząśnie i trudno Ci będzie wrócić do normalności. Staraj się pamiętać, że każdy czasem popełnia błędy i niekoniecznie musiał Ci robić na złość. Ty sama/sam nie jesteś idealna/idealny, więc nie wymagaj tego od innych, niezależnie od tego, jak rozgoryczona/rozgoryczony byś nie była/był.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Rak

Pewna osoba zrobi wszystko, by pokrzyżować Twoje plany. Jeśli jednak w porę przejrzysz jej zamiary, nie dasz jej tej satysfakcji i szybko zmienisz kurs. Może się też okazać, że uda Ci się ją zdemaskować na oczach innych, co mocno wytrąci ją z równowagi. Na pewno nie rezygnuj z osiągania swoich celi – zwłaszcza jeśli są dla Ciebie szczególnie ważne.

Horoskop dzienny – Lew

Świetnie dogadasz się z każdym, kto wejdzie z Tobą w dyskusję, niezależnie od tematu, jaki zostanie poruszony. Spróbuj to wykorzystać do swoich celów, tylko nie obnoś się z tym za bardzo, by nikt nie był zdegustowany. Możesz się przekonać, że masz wielu dobrych przyjaciół, których do tej pory zwyczajnie nie dostrzegałaś/dostrzegałeś.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś znajdziesz czas na rozrywkę – i to nie byle jaką! Udasz się do kina lub teatru, posłuchasz czyjegoś muzycznego występu lub weźmiesz udział w specjalnie przygotowanej audycji. To sprawi, że poczujesz się lepiej, pozwoli Ci odreagować i nabrać pewnego dystansu do wielu spraw.

Horoskop dzienny – Waga

Zaczniesz się zastanawiać nad rozwojem osobistym. Masz dalekosiężne plany, które warto byłoby wprowadzać w życie – jak najszybciej. Musisz jednak wszystko dobrze sobie przemyśleć, by nie popełnić żadnego błędu, zwłaszcza takiego katastrofalnego w skutkach. Pilnuj się, a będzie w porządku.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nagle przypomnisz sobie o swojej pasji, która jakiś czas temu została zepchnięta na dalszy plan. Zapałasz do niej ogromną miłością i zdecydujesz się wybrać ją jako swój sposób na życie. Choć z początku może się to wydać trochę szalone, w Tobie z godziny na godzinę będzie rosło przekonanie, że robisz dobrze. Bo rzeczywiście to czujesz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Przez cały dzień będziesz zajęta/zajęty realizowaniem czegoś, na czym bardzo Ci zależy. Obserwowana/obserwowany przez innych, nie będziesz mogła/mógł się zatrzymać ani na chwilę. Wieczorem wysłuchasz wielu komplementów i poczujesz się naprawdę dowartościowana/dowartościowany.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dzisiejszy dzień postanowisz spędzić na porządkach. Rzeczywiście – Twój dom aż się o to prosi. Najlepiej wszystko poukładać, posegregować, znaleźć miejsca dla rzeczy, które walają się z kąta w kąt. Jeśli znajdziesz sposób na chaos w swoim domu, uda Ci się też uporządkować sprawy w swoim życiu.

Horoskop dzienny – Wodnik

W końcu pozbędziesz się kłopotów, z którymi borykałaś/borykałeś się od jakiegoś czasu. To sprawi Ci ogromną ulgę. Możesz spróbować zacząć z czymś zupełnie innym, nowym. To da Ci świeższy ogląd na sytuację, w jakiej niebawem się znajdziesz.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Ryby

Cały dzień upłynie bez większych rewelacji. Wieczorem natomiast odwiedzi Cię ktoś, za kim bardzo tęsknisz. Nic nie sprawi Ci tak wielkiej radości jak to, że wreszcie zobaczysz tę osobę. Ona także będzie bardzo zadowolona z tego spotkania.

Więcej o: