Horoskop dzienny - 17 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 17 marca. Co dobrego przyniesie Ci końcówka tygodnia? Czy możesz liczyć na odrobinę szczęścia? Sprawdź swój horoskop na ten piątek i przekonaj się, co Cię czeka!

Horoskop dzienny – Baran

Nie zdołasz dzisiaj zabłysnąć swoim intelektem, mimo że będziesz się bardzo starać. Za pierwszym razem uprzedzi Cię ktoś inny, za drugim z kolei coś po prostu pójdzie nie tak i nie będziesz mieć na to wpływu. Zamiast się jednak załamywać, spróbuj znaleźć dobre strony w obecnej sytuacji. Optymizm okaże się jak najbardziej wskazany.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Nie w głowie Ci dzisiaj praca i rozwijanie kariery. Przede wszystkim skupisz się na swoich relacjach z bliskimi, zastanawiając się, co jeszcze zmienić, by poszczególne więzi były trwalsze. Pamiętaj jednak, że istnieją też inne, ważne rzeczy, o których musisz pamiętać bez względu na to, jak potoczy się dalej Twoje życie prywatne i uczuciowe.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Od rana towarzyszyć Ci będą dobre emocje. W pracy wszystko pójdzie po Twojej myśli i być może zaangażujesz się w coś, o czym wcześniej nie myślałaś/myślałeś. Ktoś podpowie Ci, jak wybrnąć z jakiejś kłopotliwej dla Ciebie sytuacji i będziesz mu za to wdzięczna/wdzięczny. Wieczorem swoimi dobrymi doświadczeniami podzielisz się z innymi.

Horoskop dzienny – Rak

Przeciwności, z którymi musisz się dzisiaj mierzyć, okażą się nie do pokonania, jeśli stawisz im czoła w pojedynkę. Spróbuj zaangażować w sytuację kogoś jeszcze, a wspólnymi siłami doprowadzicie do koniecznego przełomu. Jeśli razem wykażecie bardzo mocne zaangażowanie, na pewno uda Wam się uzyskać zadowalający efekt.

Horoskop dzienny – Lew

Niestety, nie wszystko w życiu da się przewidzieć. Dziś dość boleśnie się o tym przekonasz, a to sprawi, że poczujesz się mocno sfrustrowana/sfrustrowany. Nie denerwuj się jednak zbyt długo, bo i tak nie masz wpływu na to, co już się wydarzyło. Postaraj się podejść do tego z dystansem, a także przyzwyczaić się do nowej sytuacji.

Horoskop dzienny – Panna

Piątek nie będzie dla Ciebie, Panno, dobrym dniem. Choć włożysz w swoje obowiązki dużo wysiłku, nikt tego nie doceni. Zresztą, końcowy efekt też okaże się raczej marny. Co więcej, Twój przełożony może mieć dzisiaj naprawdę kiepski humor, więc lepiej go nie drażnij i trzymaj się z daleka. Tylko w ten sposób unikniesz niepotrzebnej awantury.

Horoskop dzienny – Waga

Choć bardzo się starasz, by wszystko dzisiaj było dopięte na ostatni guzik, los prawdopodobnie spłata Ci figla. Pozostanie Ci gnanie gdzieś na złamanie karku i widowiskowe spóźnienie. Na szczęście nikt nie potraktuje go na poważnie, a co za tym idzie, szybko zostanie Ci ono wybaczone. Inna sprawa, że Twoja druga połówka będzie miała naprawdę podły humor. Lepiej szybko wymyśl coś, by ją udobruchać, jeśli nie chcesz, by wieczór przypominał drogę przez mękę.

Horoskop dzienny – Skorpion

Choć miałaś/miałeś różne obiekcje co do tego dnia, okaże się dużo przyjemniejszy niż mogłabyś/mógłbyś się spodziewać. W pracy wszystko pójdzie po Twojej myśli, a po południu ktoś zaprosi Cię do miasta. Może będzie to wspólny wypad z przyjaciółką/przyjacielem, a może w większym gronie znajomych. W każdym razie do domu wrócisz późno, ale bardzo zadowolona/zadowolony.

Horoskop dzienny – Strzelec

Mimo że w pracy nie poukłada się dzisiaj najlepiej, nie będziesz żałować, że przeżyłaś/przeżyłeś ten piątek. A wszystko za sprawą Twojej drugiej połówki, która postanowi Cię dzisiaj trochę porozpieszczać. Z radością spełni wszystkie Twoje zachcianki i zabierze Cię w jakieś miejsce, gdzie będziecie mogli spędzić przyjemnie czas we dwoje. To pozwoli Ci się w pełni wyluzować.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Możliwe, że pokłócisz się dzisiaj z kimś na gruncie zawodowym. Sęk w tym, że trudno będzie wypracować w tej sytuacji jakieś porozumienie, ponieważ żadna ze stron nie zamierza ustąpić. Ty masz swoje racje, a i ten ktoś jest pewny swego. Lepiej po prostu, żebyście nie wchodzili sobie w drogę, a każdy zajął się swoim projektem.

Horoskop dzienny – Wodnik

Piątek pozwoli Ci na snucie planów na mniej lub bardziej odległą przyszłość. Znajdziesz sporo czasu, by wszystko przemyśleć i odpowiednio przygotować się do ich realizacji. Możliwe, że ktoś będzie Ci przy tym towarzyszył, a co najważniejsze, niejednokrotnie posłuży radą.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś raczej pozostaniesz małomówna/małomówny i wyciszona/wyciszony. Ktoś da Ci sporo do myślenia, a jego doświadczenie i wiedza sprawią, że poczujesz się dość niepewnie. Nie martw się – ten ktoś przedstawił Ci swoje pomysły dla Twojego dobra, byś mogła/mógł wszystko sobie przemyśleć i w przyszłości wykazać się własnymi umiejętnościami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.