Horoskop dzienny - 16 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 16 marca. Co może się wydarzyć już w najbliższym czasie? Czy jesteś świadoma/świadomy tego, jak bardzo przewrotny bywa los? Upewnij się, że Twój czwartek przebiegnie bez komplikacji i chętnie podejmuj kolejne wyzwania.

Horoskop dzienny – Baran

Praca? Dziś zupełnie nie będzie Ci po drodze z obowiązkami. Wszystkie, bez wyjątku, możesz uznać za męczące i niewarte Twojej uwagi. Zaczniesz kombinować, jak się od nich wymigać lub przerzucić je na kogoś innego. Tym sposobem podejmiesz niebezpieczną grę, którą łatwo przegrać. Pamiętaj o tym, zanim postawisz na całkowitą beztroskę.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Twoje myśli przez cały dzień będzie zaprzątać jakaś odległa sprawa. Jesteś, Byku, całkowicie w nią zaangażowany, choć w praktyce nie wykonałeś jeszcze żadnych wiążących kroków. Jeśli zdążyłaś/zdążyłeś podjąć decyzję, nie oglądaj się na innych – nie powinnaś jej zmieniać pod wpływem chwili niezależnie od tego, kto z Twoich znajomych ma odmienne zdanie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Od dawna z nikim szczerze nie rozmawiałaś/rozmawiałeś. Nic dziwnego, że będziesz szukała/szukał z kimś kontaktu i sposobu, by nie być dłużej samotną/samotnym. A kiedy Ci się uda, nagle poczujesz się znacznie szczęśliwsza/szczęśliwszy niż dotychczas, choć może Cię to nieco zdziwić.

Horoskop dzienny – Rak

Przygotuj się na prawdziwy atak obowiązków. Dodatkowe zadania czekają Cię nie tylko w pracy, ale i w domu. Niestety, nikt nie wykona ich za Ciebie, więc będziesz musiała/musiał się ich podjąć – czy tego chcesz, czy nie. To może Cię wykończyć, dlatego też wieczorem bardzo szybko zapadniesz w sen.

Horoskop dzienny – Lew

Czwartek będzie raczej beztroski. Nie musisz się martwić o nic konkretnego, a Twoje obowiązki okażą się raczej lekkie. Wiele spraw zostanie domkniętych praktycznie bez Twojego zaangażowania, dzięki czemu będziesz mogła/mógł trochę odpocząć, a nawet odetchnąć z ulgą. Możliwe, że po pracy zdecydujesz się gdzieś wyrwać z przyjaciółmi.

Horoskop dzienny – Panna

Coś wisi w powietrzu. Bardzo możliwe, że między Tobą a kimś spośród Twoich znajomych dojdzie do poważnej awantury. Jeśli już zaczniesz się kłócić, nie wycofuj się ze swojego stanowiska. To, co masz do powiedzenia, wcale nie jest nieważne ani głupie. Skoro wierzysz, że masz rację, nie udawaj, że tak nie jest. Nie musisz się nikomu przypodobać, pamiętaj.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś znajdziesz się w ogniu rywalizacji. Pewnej osobie bardzo będzie zależało na tym, aby wygrać i pozostawić Cię daleko z tyłu. Szczególnie wystrzegaj się nieprzemyślanych podpowiedzi kogoś spod znaku Barana. Licz albo na przyjaciół, albo wyłącznie na siebie – zależy, czy przyjaciele, których bierzesz pod uwagę, mają dostateczną wiedzę, aby pomóc.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ważny projekt stanie dzisiaj pod znakiem zapytania, ponieważ pokłócisz się z osobami, z którymi go realizujesz. Żadne argumenty nie będą do nich trafiać, nawet to, że w końcu doprowadzicie do klęski to, nad czym tak długo pracowaliście. Wasz zwierzchnik raczej nie będzie zadowolony, gdy pojmie, jak błahe sprzeczki doprowadziły do zastoju przy realizacji tego zadania.

Horoskop dzienny – Strzelec

Codzienność ostatnio dała Ci się we znaki. Podświadomie pragniesz czegoś przebojowego, co pozwoliłoby Ci się od niej oderwać. Pomyśl o tym, co jeszcze mogłabyś/mógłbyś zrobić. Może rozważysz jakieś spontaniczne wyjście z przyjaciółmi? A może na weekend zaplanujesz coś naprawdę szalonego? A póki co, uśmiechnij się – Twój dzień momentalnie stanie się lepszy.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Spadek nastroju nie wróży niestety niczego dobrego. Masz jednak szczęście, ponieważ nie tylko otaczają Cię życzliwi ludzie, ale i masz wielu przyjaciół, którzy nie chcą jedynie oczekiwać pomocy. Dzięki ich wsparciu, Twój humor znacznie się poprawi i wspólnymi siłami doskonale zaplanujecie ten dzień do końca.

Horoskop dzienny – Wodnik

Nie możesz cały czas tak gnać, bo w końcu sobie nie poradzisz. Jesteś już wyczerpana/wyczerpany – i fizycznie, i psychicznie, więc najwyższa pora zwolnić. Kiedy trochę przystopujesz, dostrzeżesz wreszcie, jak potrzebny był Ci spokój i brak pośpiechu. Wkrótce podziękujesz tej osobie, której to zawdzięczasz.

Horoskop dzienny – Ryby

Dzień w pracy może być trochę trudny, ale owocny. Na pewno nie licz na długie przerwy i bezproblemowe siadanie do rozmów z kolegami i koleżankami. To jednak nic straconego, a szybko okaże się, że sporo dzięki temu osiągniesz. Po wyjściu z pracy wybierz się do kawiarni z tymi, których towarzystwo najbardziej sobie cenisz i spędź miło czas.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.