Horoskop dzienny - 14 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 14 marca. Co dobrego przyniesie Ci zbliżający się wtorek? A może tym razem będzie Cię prześladować pech? Zobacz koniecznie, co zostało Ci zapisane w gwiazdach i bądź gotowa/gotów na przeżycie kolejnego dnia.

Horoskop dzienny – Baran

Znajdziesz się dzisiaj w bardzo niekomfortowej sytuacji. Jakieś skłócone ze sobą osoby będą wywierały na Ciebie presję, byś opowiedziała/opowiedział się po jednej ze stron. Nie ulegaj im – skup się na sobie i swoich problemach. Masz ich wystarczająco dużo, by nie pakować się w kolejne, w dodatku nie swoje.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Musisz zrozumieć, że nigdy nie nadejdzie moment, w którym uda Ci się zadowolić wszystkich. Rozważ wszystkie dostępne opcje i wybierz tę, będącą najbardziej dogodną dla Ciebie. Inni, postawieni przed faktem dokonanym, albo to zaakceptują, albo nie. To już nie Twój problem – Ty postąpisz zgodnie ze swoim sumieniem.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Twoja psychika wreszcie odetchnie z ulgą. Nie musisz się martwić rzeczami, które do tej pory nie dawały Ci spokoju. Ktoś też przejmie część Twoich obowiązków, dzięki czemu poczujesz się znacznie odciążona/odciążony. Pierwszy raz zdołasz się zrelaksować w takim stopniu, jak tego potrzebujesz.

Horoskop dzienny – Rak

Dziś nadejdzie jakaś bardzo dobra informacja. Z tego powodu cały dzień będziesz mocno podekscytowana/podekscytowany i skory do działania. Praca pójdzie Ci sprawnie i bez wysiłku, choć jeszcze ostatnio miałaś/miałeś problem z realizacją niektórych powierzanych Ci zadań. Ten wtorek bez wątpienia zaliczysz do udanych.

Horoskop dzienny – Lew

Niespodziewanie Twoje marzenia zaczną się urzeczywistniać. Będziesz dużo działać, by osiągnąć jak najszybciej cele, które założyłaś/założyłeś sobie już jakiś czas temu. Możesz się, Lwie, czuć trochę oszołomiony w związku z tym, co się właśnie dokonuje. Przestań wątpić i uwierz, że możesz tak naprawdę wszystko!

Horoskop dzienny – Panna

Dziś, Panno, zdobędziesz coś, na czym bardzo Ci zależało już od dłuższego czasu. Jeśli zdarzy się to dzięki osobom trzecim, pamiętaj, aby im się później odwdzięczyć. Nie możesz liczyć na to, że wszyscy będą ciągle robić coś dla Ciebie bezinteresownie, a Ty zignorujesz jak gdyby nigdy nic ich potrzeby i zajmiesz się tylko sobą.

Horoskop dzienny – Waga

Niespodziewanie dziś usłyszysz ogrom komentarzy na swój temat. Niestety, nie wszystkie z nich będą przychylne. Możesz też nie powstrzymać emocji w związku z tym, że uwagi skumulują się właśnie w jednym dniu. To może być dla Ciebie zdecydowanie za dużo i właściwie nie musisz się z tym kryć. Pozostań szczera/szczery, a ci, którzy mają to docenić, docenią. Resztą się nie przejmuj.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dziś zostanie Ci przydzielone do realizacji zadanie, które przerasta Twoje możliwości. Zauważysz to od razu, Skorpionie, a fakt ten wywoła w Tobie wściekłość. Nie przychodź jednak z pretensjami do tego, kto Ci je przydzielił i nie rób awantury, bo ta osoba tylko na to liczy. Uśmiechnij się, zrób tyle, ile potrafisz, a potem przyznaj, że chyba nie jesteś odpowiednią osobą do tego typu zadania, ale na pewno są tacy, którzy zrobią to lepiej. Mina tego kogoś będzie bezcenna.

Horoskop dzienny – Strzelec

Lepiej uważaj dzisiaj, co i do kogo mówisz, bo możesz powiedzieć coś w bardzo nieodpowiednim miejscu i czasie. To z kolei może doprowadzić nie tyle do poważnej awantury, co ściągnąć na Ciebie kłopoty, z których samodzielnie się nie wygrzebiesz. Szkoda robić sobie problemy i angażować w nie dodatkowe osoby, dlatego lepiej, jak zachowasz ostrożność i nie będziesz się wychylać.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W końcu uda Ci się doprowadzić pewną sprawę do końca i będziesz z tego faktu bardzo zadowolona/zadowolony. Zdołasz rozwikłać problem, który dręczył Cię miesiącami i wcale nie włożysz w to zbyt dużo energii. Ciesz się tym momentem i myśl o tym, co możesz zrobić, by Twoje życie wreszcie potoczyło się tą lepszą ścieżką.

Horoskop dzienny – Wodnik

Choć ostatnio mocno podpadłaś/podpadłeś w swoim otoczeniu, nagle znajdzie się osoba, która wyjaśni innym, dlaczego zachowywałaś/zachowywałeś się tak, a nie inaczej. To pomoże Ci się trochę zrehabilitować w oczach innych i odetchnąć z ulgą.

Horoskop dzienny – Ryby

Wtorek pozwoli Ci wreszcie uporządkować swoje życie. Pozbędziesz się tego, co w nim wyraźnie zalega i przeszkadza Ci się rozwijać, a sięgniesz po to, co naprawdę ważne. Zdecydujesz też nie otaczać się ludźmi, którzy działają na Twoją szkodę lub zwyczajnie nie grają z Tobą do jednej bramki. Pamiętaj, że najbliżsi przyjaciele zawsze zostaną przy Tobie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.