Horoskop dzienny - 18 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 18 marca. Początek weekendu to dla Ciebie jedna wielka zagadka? Chcesz wiedzieć, jak potoczą się wydarzenia składające się na najbliższą sobotę? Zobacz koniecznie, co zostało Ci przeznaczone i bądź gotowa/gotowy na następne wyzwania.

Horoskop dzienny – Baran

Możesz czuć dzisiaj lekki dyskomfort spowodowany złym samopoczuciem. To jeszcze nie choroba, ale delikatne przeziębienie czy niedyspozycja, która utrudni Ci uczestniczenie w życiu rodzinnym. Jeśli ktoś będzie miał o to do Ciebie pretensje, po prostu to zignoruj. W końcu nie musisz być zawsze na każde zawołanie.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

To dzień, który zmusi Cię do nadmiernej aktywności. Możliwe, że czekają Cię jakieś szalone zakupy lub bieg z jednego miejsca na drugie, bo o czymś zapomniałaś/zapomniałeś. Po południu dostrzeżesz braki w swojej kondycji i będziesz narzekać na bóle mięśni i stawów. Pomyśl o tym, czy nie miałabyś/miałbyś czasu na wdrożenie jakichś dodatkowych ćwiczeń, by jakoś poprawić swoją naturalną wydolność.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Musisz dzisiaj wziąć na wstrzymanie i koniecznie odpocząć. Przez resztę tygodnia byłaś/byłeś bardzo zabiegana/zabiegany i nie miałaś/miałeś na nic czasu. Nic dziwnego, że jesteś teraz taka/taki wykończona/wykończony. Relaks przyda się każdemu – nawet Tobie.

Horoskop dzienny – Rak

Tej soboty na pewno nie będziesz się nudzić. Twój grafik wypełni się po brzegi, a większość zajęć, których się podejmiesz, okaże się bardzo ciekawa. Nie znajdziesz nawet czasu na to, by się zastanowić, czy wszystkie są Ci niezbędne. Wieczorem, już po wszystkim, będziesz za to nieźle skołowana/skołowany.

Horoskop dzienny – Lew

Spodziewaj się dzisiaj wielu gości. Wizyty mogą się na siebie nakładać, chociaż Ty wcale ich nie planowałaś/planowałeś. Aż zdziwisz się, że masz tylu znajomych, którzy nagle, w tym samym czasie postanowili Cię odwiedzić. Pomyśl sobie, ile ciekawych rozmów Cię czeka i… uzbrój się w cierpliwość, bo nie każda z nich okaże się owocna.

Horoskop dzienny – Panna

Jeśli liczyłaś/liczyłeś na to, że dzisiaj trochę posprzątasz, lepiej o tym zapomnij. Bardzo możliwe, że plany pokrzyżuje Ci złe samopoczucie albo niezapowiedziany przyjazd jakiejś osoby. Skupisz swoją uwagę na tym, co będzie się działo i nie zdecydujesz się na porządki już później, po dniu pełnym wrażeń. Nie martw się – dom poczeka.

Horoskop dzienny – Waga

Jest pewna osoba, która od dłuższego czasu Ci się przygląda. Choć do tej pory nie zwracałaś/zwracałeś na nią uwagi, powinnaś/powinieneś się nią także zainteresować, bo naprawdę warto. Temu komuś bardzo, ale to bardzo zależy, by spędzić trochę czasu sam na sam z Tobą. Mogą z tego wyniknąć niesamowite rzeczy. Pozytywne!

Horoskop dzienny – Skorpion

Przygotuj się na to, że co najmniej kilka osób poprosi Cię dziś o radę. To będzie cała seria zwierzeń ludzi, którzy są w kropce i nie wiedzą, co dalej zrobić ze swoim życiem. Sęk w tym, że mogą potrzebować nie tylko wsparcia, ale i długiej, szczerej rozmowy, na którą Ty nie jesteś gotowa/gotowy.

Horoskop dzienny – Strzelec

Sobota przyniesie Ci miłą odmianę. Nagle wszyscy wokół zaczną dostrzegać Twoje dobre cechy, a przestaną skupiać się na tym, co w Tobie najgorsze. Poczujesz się dzięki temu kimś lepszym, ważniejszym. Nie musisz się obawiać, że czar pryśnie – otoczenie w końcu Cię doceniło. Ciesz się tym i pracuj na więcej.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś nie będziesz narzekała/narzekał na brak towarzystwa. Znajomi wyciągną Cię do miasta, byś wreszcie mogła/mógł zrobić coś szalonego. Warto pokonać nudę i ulec ich namowom, by potem nie żałować  straconej okazji. Oczywiście, możesz odmówić, ale wtedy bądź świadoma/świadomy tego, że więcej nie uwzględnią Cię w swoich planach.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pora się trochę rozluźnić. Ostatnio byłaś/byłeś strasznie spięta/spięty i skupiona/skupiony na pracy. Warto wreszcie oderwać myśli od spraw zawodowych i poświęcić uwagę rodzinie, przyjaciołom, samej/samemu sobie. Twoje życie nie kręci się tylko wokół pracy – bądź tego świadoma/świadomy.

Horoskop dzienny – Ryby

Wiele w Twoim życiu się pozmienia. Co ważne, będą to same dobre zmiany, które sprawią, że na Twojej twarzy wykwitnie najprawdziwszy uśmiech. Choć z początku możesz być trochę niespokojna/niespokojny, to nie powód do obaw. Daj toczyć się sprawom naturalnym rytmem, a nie tylko nie pożałujesz, ale jeszcze na tym skorzystasz.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.