"M jak miłość". Maria przyłapie Nieśpielaka na kłamstwie

W 1662. odcinku "M jak miłość" Maria prawie wpadnie w sidła Nieśpielaka. Na szczęście szybko odkryje jego nieczyste intencje.

Więcej na temat seriali telewizyjnych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Przed nami kolejne emocjonujące odcinki produkcji TVP "M jak miłość". W 1662. odcinku sagi rodu Mostowiaków Nieśpielak ponownie przyjedzie do Grabiny, by namówić Marię na sprzedanie mu należącej do niej ziemi. To jednak nie wszystko. Rogowska odkryje bowiem przypadkowo kłamstwo renomowanego okulisty...

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

"M jak miłość" - odcinek 1662. Maria przyłapie Nieśpielaka na kłamstwie

W 1662. odcinku "M jak miłość" Julia będzie próbować skontaktować się z Budzyńskim, ale ten uparcie nie będzie chciał odebrać jej telefonu. Mężczyzna nie ma pojęcia, że prawniczka ma dla niego szokującą wiadomość. Sekret dziewczyny jako pierwszy pozna w końcu Werner. Z kolei Anita opowie Kamilowi o dramacie, który wydarzył się w przeszłości w jej rodzinie.

Nieśpielak będzie próbować namówić Marię, by sprzedała mu należącą do niej ziemię. Kiedy zacznie wypytywać ją o działkę, odpowie:

Przykro mi, ale niczego nie słyszałam o działkach na sprzedaż. Teraz ludzie cenią sobie ziemię, trzymają ją dla dzieci, wnuków... - stwierdzi Rogowska.

Nieśpielak odpowie:

A wy? Słyszałem, że twoi rodzice posiadali w tej okolicy sporo gruntów...

Zacznie tym samym bajerować kobietę, która na szczęście bardzo szybko odkryje nieczyste intencje mężczyzny. Rogowscy postanowią przyjrzeć się bliżej planom Nieśpielaka, dokładnie patrząc mu na ręce. 

"M jak miłość" - odcinek 1662. Gdzie oglądać?

Emisja 1662. odcinka serialu "M jak miłość" odbędzie się w poniedziałek 23 maja o godz. 20.55 w TVP2. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA