Horoskop dzienny - 9 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 grudnia. Szczęście bywa ulotne. Jeśli możesz mu pomóc, korzystaj z okazji! Przekonaj się, co może Ci się przydarzyć w ten czwartek i bądź gotowa/gotowy na różne wyzwania.

Horoskop dzienny – Baran

Ostatnio za bardzo wszystko brałaś/brałeś na serio. Pora wreszcie trochę wyluzować i pozwolić sobie na odrobinę swobody. Ten dzień pozwoli Ci zrozumieć, że odrobina beztroski nikomu jeszcze nie zaszkodziła – to dzięki niej uda Ci się nieco zresetować.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek gotowa już na święta

Horoskop dzienny – Byk

W ten czwartek czeka Cię wiele bojowych zadań, które będą wymagały od Ciebie większych nakładów pracy niż dotychczas. Nie denerwuj się ani nie załamuj – jeśli dobrze zorganizujesz sobie czas, na pewno ze wszystkim się wyrobisz. Wieczorem uda Ci się wreszcie nieco zrelaksować i spędzić miło parę chwil w gronie osób, na których naprawdę Ci zależy.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Nie możesz wiecznie oglądać się na innych – masz swój rozum i postaraj się wreszcie pokazać pełnię jego możliwości. Jeśli dalej będziesz ślepo podążać za przykładem współpracowników, osoby z Twojego otoczenia prędko stracą do Ciebie szacunek i nigdy nie będą brały na poważnie Twoich pomysłów.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Rak

Wiele spośród Twoich pomysłów zostanie dziś wykorzystanych w ważnym celu. Nie pozwól jednak, by ktoś inny korzystał z Twoich osiągnięć – przed Tobą wielka szansa na ułożenie sobie spraw zawodowych. Jeśli teraz z niej nie skorzystasz, może się więcej nie powtórzyć.

Horoskop dzienny – Lew

Będziesz potrzebować odrobiny oddechu po trudnym dniu w pracy. Może, o ile pogoda dopisze, wybierzesz się na krótki spacer? Humor mogą Ci też poprawić zakupy w Twoim ulubionym miejscu. Uważaj jednak, by nie wydać za dużo – Twoja sytuacja finansowa jeszcze nie do końca się ustabilizowała.

Horoskop dzienny – Panna

Kłębić się będą w Tobie rozmaite emocje. Skup się na tych pozytywnych, a te złe odepchnij jak najdalej, by nie przeszkodziły Ci się cieszyć dzisiejszym dniem. Jeśli nie ulegniesz mrocznym myślom, dużo łatwiej będzie Ci realizować dzisiejsze zadania, a na pewno staniesz się bardziej efektywna/efektywny.

Horoskop dzienny – Waga

Możesz dziś zbyt gwałtownie reagować na wszystko, co pójdzie nie po Twojej myśli. Ktoś będzie się starał wywrzeć na Tobie presję, co bardzo Ci się nie spodoba. Możliwe, że rozpętasz koszmarną awanturę, w którą włączy się bardzo wiele osób. Nie przejmuj się – obstawaj twardo przy swoim, bo w tym wypadku masz zupełną rację.

Horoskop dzienny – Skorpion

Niespodziewanie dowiesz się czegoś ważnego na temat swojego zawodowego rywala. Dzięki tej informacji uda Ci się uprzedzić jego ruchy, czym wywołasz jego dezorientację. Nie spocznij jednak na laurach, bo już niedługo to on może być górą – zwłaszcza jeśli stracisz czujność.

Horoskop dzienny – Strzelec

W ten czwartek ktoś, na kogo bardzo liczyłaś/liczyłeś, zawiedzie Twoje zaufanie. Mimo że będzie się starać jakoś Ci to wynagrodzić, niesmak i tak pozostanie. To spowoduje, że zaczniesz planować przyszłość nieco inaczej niż zamierzałaś/zamierzałeś, a może w ogóle pominiesz tę osobę w swoich dalszych kalkulacjach.

Horoskop dzienny – Koziorożec

To nie jest dobry dzień na podejmowanie decyzji – zwłaszcza tych kluczowych. Nie reaguj na namowy innych, bo bardzo możliwe, że mają one nieco zaburzony osąd rzeczywistości i widzą tylko to, co chciałyby zobaczyć. A jeśli już koniecznie będziesz musiała/musiał dać komuś odpowiedź w jakiejś sprawie, dwa razy się zastanów, nim to zrobisz.

Horoskop dzienny – Wodnik

Możliwe, że ostatnio zrobiłaś/zrobiłeś się nieco samolubna/samolubny.  W obecnej chwili może Ci się to wydawać idealnym rozwiązaniem, ale z czasem zaczniesz odczuwać nieprzyjemne skutki swojej postawy. Rozejrzyj się i zobacz, czy ktoś obok Ciebie na pewno nie potrzebuje pomocy.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Ryby

Nie daj się dzisiaj wciągnąć w żadną poważną, długą rozmowę, bo będziesz mieć spore problemy z zachowaniem spokoju. Twoje nerwowe nastawienie może szybko doprowadzić do groźnej w skutkach awantury. Lepiej skup się na czymś, co pozwoli Ci się uspokoić i oczyścić nieco atmosferę.

Więcej o: