Horoskop dzienny - 8 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 grudnia. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak przewrotny potrafi być los. Przekonaj się, co wydarzy się w najbliższą środę i bądź gotowa/gotowy na nowe wyzwania.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś zaskoczy Cię kilka nagłych sytuacji. Z tego powodu trudno Ci będzie odzyskać zwyczajną równowagę i pozostaniesz rozbita/rozbity. Nie martw się – to, co nie wygląda dziś dobrze, jutro może się okazać całkiem obiecujące. Nie najlepiej będą się przedstawiały tylko kwestie finansowe. Musisz się przygotować na nagłe braki w gotówce, na które niestety nic nie poradzisz.

Zobacz wideo Doda nie będzie miała nadzoru policji

Horoskop dzienny – Byk

Możliwe, że pokłócisz się dzisiaj ze swoją drugą połówką. Będziecie mieli zupełnie inne zdanie na ten sam temat i na tym gruncie dojdzie do poważnego spięcia. Jeśli nie chcesz, by z czasem rozpętała się prawdziwa afera, odpuść. Gra nie jest warta świeczki.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Przyda Ci się nieco więcej otwartości, bo prawdopodobnie ktoś miałby dla Ciebie pewną propozycję, którą należałoby rozważyć. Nie możesz wiecznie zamykać się w sobie i odcinać się od innych, bo nigdy do niczego nie dojdziesz. Weź pod uwagę, że stanie w miejscu Ci nie służy – pora na odważny krok naprzód.

Chiromancja od lat ciszy się dużą popularnością.Chiromancja - wróżenie z ręki. Poznaj podstawowe zasady

Horoskop dzienny – Rak

Na Twojej drodze pojawią się pewne problemy. W obliczu dzisiejszych zdarzeń poczujesz się bezsilna/bezsilny i przegrana/przegrany. Niestety, pech nie odpuści także po pracy. Przygotuj się na problemy w domu.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś w pracy spotkają Cię całkiem miłe niespodzianki. Być może otrzymasz awans lub doczekasz się zadania, które zawsze chciałaś/chciałeś realizować. Musisz teraz udowodnić, że nagroda, która Cię spotkała, nie została Ci ofiarowana na wyrost. Bądź sobą i okazuj pełne zaangażowanie, by inni wiedzieli, że naprawdę Ci zależy.

Horoskop dzienny – Panna

Uznasz, że pewna rzecz jest Ci bardzo niezbędna, jednak nie znajdziesz na nią odpowiednich środków finansowych. Zwrócisz się więc do rodziny, by pożyczyć trochę pieniędzy. Pomoc przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. Nie decyduj się na nic zbyt szybko – nieprzemyślane wybory mogą Cię słono kosztować.

Horoskop dzienny – Waga

Bez problemu przeprowadzisz dzisiaj wszystkie ważniejsze sprawy, jakie będziesz mieć do wykonania w pracy. Nie musisz się też martwić o transakcje finansowe, bo wszystkie wypadną bardzo korzystnie. Zaczniesz planować swoją przyszłość. W Twoich rozważaniach pojawią się pomysły, jakich do tej pory w ogóle nie brałaś/ brałeś pod uwagę.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ta środa sprawi, że wszelkie obowiązki pójdą Ci jak z płatka. Możliwe, że w coś zainwestujesz albo złapiesz jakąś naprawdę korzystną okazję. Doskonale dogadasz się z najbliższymi, choć będziesz miała/miał tremę przed podjęciem rozmowy. Pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna uda Wam się porozmawiać bez krzyku.

Horoskop dzienny – Strzelec

W pracy zastanie Cię potworny chaos. Nic nie będzie na swoim miejscu, a goniące terminy staną się Waszą zmorą. Będziesz starała/starał się doprowadzić do końca powierzone Ci zadania, ale jak na złość, cały czas będą się przed Tobą piętrzyły przeszkody. Staraj się jednak postępować rozsądnie i nie dawać się ponieść emocjom, a wszystko w końcu się ułoży.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Całkowitym przypadkiem pochłoniesz się pewnym zajęciem, które prędko urośnie do miana Twojej nowej pasji. Odkryjesz, że masz do niego predyspozycje, choć nigdy byś się o to nie podejrzewała/podejrzewał. Wykorzystaj to i rozwijaj swoje nowe zdolności. Spędzanie czasu w przyjemny sposób znacznie poprawi Ci humor.

Horoskop dzienny – Wodnik

Odniesiesz wrażenie, że stoisz w miejscu. Nic nie będzie Cię cieszyć ani bawić, a od rana Twoim najwierniejszym towarzyszem stanie się melancholia. Próbuj ją przezwyciężyć, myśląc o czymś przyjemnym lub zajmując się tym, co kochasz. Pamiętaj, że nikt nie podejmie najważniejszych kroków ani decyzji za Ciebie.

Bogowie słowiańscy - poznaj ich panteon.Bogowie słowiańscy - co warto o nich wiedzieć?

Horoskop dzienny – Ryby

Pewna osoba poprosi Cię dzisiaj o radę. Choć nie czujesz się autorytetem w danej kwestii, postarasz się pomóc. Nie naciskaj i nie krytykuj jej wyborów, bo może się łatwo obrazić. Sprawa będzie bardzo delikatna, więc uważaj. Naucz się też dochowywać tajemnic – bo to przydatna umiejętność.

Więcej o: