Horoskop dzienny - 7 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 grudnia. Obawiasz się przyszłości i tego, co może ze sobą przynieść? Sprawdź, co czeka na Ciebie w najbliższy wtorek i bądź gotowa/gotowy!

Horoskop dzienny – Baran

Weź kilka głębokich wdechów i po prostu się uspokój. Nie ma po co przejmować się tymi sprawami, na które i tak nie masz wpływu. Nerwy niczemu nie pomogą, a jedynie sprawią, że poczujesz się jeszcze gorzej, niezależnie od tego, jak się wszystko potoczy. Poświęć uwagę temu, co robisz i jak najwięcej działaj.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek gotowa już na święta

Horoskop dzienny – Byk

Marzenia są potrzebne, ale dziś musisz choć na chwilę powrócić do rzeczywistości. Ktoś postawi przed Tobą bardzo ważne zadanie, dlatego musisz się skupić. Jeśli nie zrealizujesz tego, co Ci zlecono, będziesz później bardzo nieszczęśliwa/nieszczęśliwy.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Powoli i systematycznie będziesz realizować swoje plany. Co ważne, nikt ani nic n

ie zagrozi ich powodzeniu. Jeszcze dziś wieczorem poczujesz się bardzo szczęśliwa/szczęśliwy i spełniona/spełniony. W końcu zaśniesz zupełnie spokojna/spokojny o kolejny dzień.

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny – Rak

Ten wtorek będzie udany pod względem życia towarzyskiego. Zadzwoni do Ciebie pewna osoba, której bardzo dawno nie widziałaś/widziałeś. Od słowa do słowa uda Ci się odnowić dawną znajomość, choć do tej pory wcale nie odczuwałaś/odczuwałeś jej braku zbyt dotkliwie. Pod wieczór usiądziesz i zaczniesz rozplanowywać rzeczy związane z pracą.

Horoskop dzienny – Lew

Koniecznie uzbrój się dzisiaj w cierpliwość, bo bardzo Ci się przyda. Ktoś spróbuje wyprowadzić Cię z równowagi tylko po to, by ośmieszyć Cię w oczach kogoś, na kogo uznaniu bardzo Ci zależy. Zastanów się, czy warto reagować, skoro i tak nie przyniesie to spodziewanego efektu.

Horoskop dzienny – Panna

Być może tego nie dostrzegasz, ale sporo osób ostatnio się od Ciebie odsunęło. Choć nadal utrzymujesz relacje ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi, także oni zdają się bardziej odlegli. Postaraj się skupić na innych, napraw to, co być może zepsułaś/zepsułeś przesadnym skupieniem na pracy. Zrób to, póki nie jest za późno.

Horoskop dzienny – Waga

Pewna osoba zrobi wszystko, byle tylko wprowadzić chaos do Twojego życia. Nie daj się! Nie możesz wiecznie ustępować i liczyć na to, że ktoś stanie w Twojej obronie. Pora wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać, ile naprawdę jesteś warta/wart.

Horoskop dzienny – Skorpion

Lepiej nie testuj dzisiaj swojej kondycji, bo nie tylko możesz się mocno rozczarować, ale przez nieostrożność zrobić sobie krzywdę. Poświęć się dzisiaj jakimś niewymagającym działaniom, a czas po pracy najlepiej spędź w domu, skupiając się na swoich pasjach.

Horoskop dzienny – Strzelec

Będziesz miała/miał ochotę dopiąć dzisiaj wszystko na ostatni guzik. Z tego wszystkiego nadłożysz starań, choć sytuacja wcale tego nie wymaga. Pamiętaj – to Twój dobry dzień, więc wszystko i tak pójdzie zgodnie z planem. Nie ma co się forsować. Lepiej oszczędzaj siły na przyszłość, bo nigdy nie wiadomo, jak się poukłada.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Nie unikniesz dzisiaj pewnej nieprzyjemnej rozmowy. Co gorsza, będzie tu chodziło o konfrontację z osobą, która jest dla Ciebie bardzo ważna, tylko ostatnio się od siebie oddaliliście. Wiedz jednak, że jeśli teraz tego nie przedyskutujecie, z czasem będzie tylko gorzej.

Horoskop dzienny – Wodnik

To dobrze, że masz plany, ale one same nie wystarczą. Jeśli chcesz, by się powiodły, zacznij ich realizację już teraz, bo możesz się spóźnić. Możliwe, że nie do końca wszystko dobrze sobie obliczyłaś/obliczyłeś i przez to możesz mieć problemy z wyrobieniem się na czas.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny – Ryby

We wtorkowe popołudnie usiądziesz z najbliższą/najbliższym przyjaciółką/przyjacielem i pozwolisz sobie na krótki relaks. Razem powspominacie i zastanowicie się nad niedaleką przyszłością oraz jej przebiegiem. Postaraj się dobrze bawić i nie miej wyrzutów sumienia, że w końcu robisz coś tylko dla siebie.

Więcej o: