Horoskop dzienny 6 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 6 grudnia. Poniedziałek to dobry czas na tworzenie założeń. Każde zrealizowane marzenie zaczęło się od planu w czyjejś głowie, krok po kroku dojdziesz do celu, wystarczy zrobić pierwszy krok. Sprawdź, co mówi Twój horoskop na dziś.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany przeprowadzą dziś poważną rozmowę z kimś, kto od dawna czeka na uwagę. Czy druga strona faktycznie dobrze wykonuje swoje obowiązki? Czas powiedzieć sprawdzam i nie zważać na miłe słówka.  

Zobacz wideo Agata Rubik ścięła włosy

Horoskop dzienny- Byk

Byki mają już dosyć tego, że partner ciągle ucieka od poważnych deklaracji. Właśnie dziś postawicie sprawę jasno. Czas na analizę się skończył, nie ma sensu dalej udawać, problemy ciągle rosną. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta zamiast szukać sensacji powinny się dziś skupić na pracy. W przeciwnym razie mogą Was czekać niemiłe konsekwencje. Ktoś bacznie się Wam przygląda i tylko czeka na pretekst do działania. 

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny- Rak

Raki czeka trudny powrót do rzeczywistości, wesoły weekend się skończył i czas wypełnić służbowe obowiązki. Na Szczęście dzień umili Wam miła rozmowa z kimś, kto jest Wam bardzo życzliwy. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy zrozumieją dziś, że partner trochę Wami manipuluje, obowiązki domowe nie powinny spoczywać tylko na lwich brakach. Warto o tym pomyśleć zanim znowu weźmiecie się za generalne sprzątanie w pojedynkę. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny otrzymają dziś ważne polecenie, przy realizacji zadania potrzebna będzie pomoc. Kto poda pomocną dłoń? Jak zawsze będziecie mogli liczyć na pomoc Wodnika.  

Horoskop dzienny- Waga

Wagi dostaną dziś nauczkę. Bohater Waszej ostatniej opowieści przy biurowej kawie wróci do Was z zapytaniem o szczegóły. Zanim zaczniecie znowu siać plotki na czyjś temat, sprawdźcie koniecznie w czyim towarzystwie.

Horoskop dzienny- Skorpiony

Skorpiony spróbują dziś zorganizować sobie czas tak, aby wyrobić się ze wszystkim do południa, ale nie warto się z tym afiszować. Szef tylko czeka, aby przekazać Wam kolejne obowiązki. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce już nie mogą się doczekać wiosny, to właśnie w tym okresie uda Wam się zrealizować wielki plan nad którym pracujecie od dłuższego czasu. Dziś otrzymacie kolejną pozytywną wiadomość w tej sprawie. 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce otrzymają dziś propozycję pracy, czy warto postawić wszystko na jedną kartę? Prawidłową odpowiedź udzieli Wam wewnętrzny głos, zawsze warto słuchać własnej intuicji. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki będą mogły dziś zarobić dodatkowe pieniądze. Niestety na horyzoncie majaczą też dodatkowe godziny, ale należy pamiętać o tym, że za uzbieraną kwotę uda Wam się zrealizować dawno odkładane marzenie. 

Hematyt to kamień o niezwykłych właściwościach.Hematyt - minerał pospolity o niezwykłych właściwościach [znaczenie, działanie]

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby mogą dziś skupić się na przyjemnościach, czas na zbieranie owoców pracy z kilku ostatnich miesięcy. Zdecydowanie należy Wam się odpoczynek. 

Więcej o: