Horoskop dzienny - 23 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 23 października. Nie zastanawiaj się dłużej nad tym, co przyniesie Ci los. Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i zobacz, jak będzie wyglądać dzisiejsza sobota.

Horoskop dzienny – Baran                      

Z samego rana ktoś będzie starać się popsuć Ci humor. Najlepiej zignoruj tę osobę i zajmij się czymś przyjemnym. Poszukaj sobie lepszego towarzystwa, a zyskasz okazję do udanej zabawy i miłego spędzenia czasu.

Zobacz wideo Waleria Szewczyk z „Love Island" chwali się metamorfozą

Horoskop dzienny – Byk

Ten dzień spędzisz aktywnie. Wyjątkowo szybko wstaniesz z łóżka i zabierzesz się za ćwiczenia. Później uda Ci się załatwić kilka drobnych spraw. Resztę dnia spędzisz poświęcając się życiu rodzinnemu. Nadrobisz zaległości w relacjach z bliskimi.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Zapragniesz nowych przygód i ciekawych wyzwań. Nie będziesz chciała/chciał słuchać o dniu spędzonym w domu. Wyruszysz wraz z przyjaciółmi, by doskonale się bawić. Przed Tobą udana impreza! Poznasz kilka nowych osób, z którymi szybko się dogadasz.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Rak

Unikaj dzisiaj noszenia ciężkich rzeczy i nie nadwyrężaj się za bardzo. Możesz nabawić się kontuzji, która unieruchomi Cię na kilka dni i pokrzyżuje najbliższe plany. Zachowaj szczególną ostrożność. Wieczorem ktoś może złożyć Ci wizytę. Będziesz bawić się w dobrym towarzystwie.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś trochę wypoczniesz i zregenerujesz utracone siły. Nie będziesz mieć zbyt wielu obowiązków, zarówno jeśli chodzi o sprawy zawodowe, jak i te, dotyczące domu. Znajdziesz się również na dobrej drodze do odnalezienia szczęścia w miłości. Postaraj się dobrze to wykorzystać! Druga taka okazja może długo się nie przytrafić.

Horoskop dzienny – Panna

Włożysz wiele wysiłku, by wyciągnąć z kłopotów bliską osobę. Nie usłyszysz jednak nawet podziękowań. Poczujesz się rozżalona/rozżalony i dopadnie Cię przygnębienie. Stracisz ochotę na zabawę i postanowisz spędzić wieczór w domu, odcinając się od innych.

Horoskop dzienny – Waga

Sobota okaże się dla Wag wyjątkowo kreatywnym dniem. Twórcza wena zachęci Cię do działania – być może stworzysz coś niezwykłego! Popołudnie będzie sprzyjać zakupom w centrach handlowych. Z pewnością natrafisz na interesujące okazje. Wieczór natomiast stanie się idealną okazją do przeżycia romantycznych chwil. Może być naprawdę gorąco.

Horoskop dzienny – Skorpion

Przez nieuwagę możesz stracić coś cennego. Mimo Twoich starań nie uda Cię już tego odzyskać. Popołudnie okaże się natomiast idealnym czasem na załatwienie kilku spraw. Jeśli jesteś z kimś skłócona/skłócony skorzystaj z okazji, aby w końcu zakończyć bezsensowny spór. Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał rozmowom.

Horoskop dzienny – Strzelec

Zachowaj swoje sekrety dla siebie i uważaj na to, co mówisz o innych. Unikaj plotek i trzymaj się z daleka od ludzi, za którymi nie przepadasz. Wieczorem będziesz chciała/chciał dobrze się zabawić i znajdziesz ku temu okazję.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dzień upłynie pod znakiem spotkań towarzyskich. Staniesz się inicjatorem rozmów i spędzisz czas w miłym towarzystwie. Ktoś doceni Twoje starania i zauważy zalety. Zostaniesz komplementowana/komplementowany, a dobry humor nie będzie Cię opuszczać aż do końca dnia.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ktoś będzie dzisiaj usiłował uszczęśliwić Cię na siłę. Zachowanie tej osoby stanie się przyczyną małej sprzeczki, która popsuje Ci humor. Wieczorem Twoje samopoczucie ulegnie poprawie. Ktoś zaprosi Cię na kolację lub otrzymasz zaproszenie na imprezę.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Ryby

Trudno będzie Ci usiedzieć w miejscu. Nie będziesz chciała/chciał siedzieć w domu. Poczujesz chęć przeżywania wspaniałych przygód lub przepadniesz w wirze zakupów. Skupisz się na swoich potrzebach i będziesz czuć się z tym bardzo dobrze. Spędzisz wieczór poza domem.

Więcej o: