Horoskop dzienny - 20 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 20 października. Los jeszcze nie raz Cię zaskoczy. Nie pozwól jednak, żeby nastąpiło to w tę środę i przekonaj się, co jest Ci pisane na ten dzień.

Horoskop dzienny – Baran

Pewna osoba będzie Cię uparcie nakłaniała do zrobienia czegoś, o czym od dawna marzysz, jednak nie masz się odwagi przyznać to tego pragnienia. Otwórz się przed tym kimś, a szybko znajdziecie w sobie pokrewne dusze. Nigdy nie jest za późno na zawieranie przyjaźni.

Zobacz wideo Julia Wieniawa śpiewa piosenkę Adele "Easy On Me"

Horoskop dzienny – Byk

Ten dzień upłynie Ci pod znakiem złych emocji. Nic dziwnego, że tak trudno będzie Ci zapanować nad nerwami. Nawet wieczór nie przyniesie spodziewanego ukojenia. Na dodatek pokłócisz się ze swoja drugą połówką.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W tę środę sporo rzeczy stanie na głowie. Będzie Ci zależeć na tym, by dotrzeć do źródła pewnych istotnych informacji, jednak nie będzie to takie proste, jak Ci się wydaje. Postaraj się nie reagować zbyt gwałtownie, bo w ten sposób możesz sporo stracić w czyichś oczach.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny – Rak

Choć to dopiero środa, z utęsknieniem będziesz wypatrywać soboty i weekendu. Praca ponad Twoje siły zrobi swoje, jednak możesz być zadowolona/zadowolony, bo ktoś, kogo o to nie podejrzewałaś/podejrzewałeś, postanowi Ci pomóc. Szybko uda Ci się opanować sytuację i cieszyć się tym, co udało Ci się osiągnąć.

Horoskop dzienny – Lew

Musisz w końcu wziąć się za uporządkowanie spraw, które swoje źródło mają w niedalekiej przestrzeni. Kolejne zadania będą Ci świetnie wychodziły. Nie musisz się obawiać, że coś Ci się nie powiedzie. Czeka Cię naprawdę dużo szczęścia.

Horoskop dzienny – Panna

Raz w życiu uda Ci się wszystko zaplanować, zorganizować, a na końcu jeszcze dopiąć na ostatni guzik. Niewykluczone, że spadnie dzisiaj na Ciebie konieczność zajęcia się nowym projektem. Możliwe, że inni poproszę Cię, abyś także im rozdzieliła/rozdzielił zadania.

Horoskop dzienny – Waga

Zachowaj ostrożność, bo będzie to dla Ciebie prawdziwy dzień nieporozumień. Jeśli zamierzasz poświęcić się zupełnie nowej relacji damsko-męskiej, najpierw wyjaśnij wszystkie sprawy, które dotyczą poprzedniego związku. Nikogo nie oszukuj i buduj nowe uczucie na prawdzie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pewien pomysł, który przyjdzie Ci dziś do głowy, przyniesie Ci obietnicę szybkiej zmiany. Nie możesz cały czas oglądać się za siebie. Pora wreszcie pójść naprzód i przestać się przejmować.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dojdziesz do wniosku, że ktoś wyraźnie nie jest z Tobą szczery. Zdecyduj się na długą i poważną rozmowę, taką połączoną ze zwierzeniami. Może wtedy znowu zbliżycie się do siebie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś bardzo będzie Ci zależało na tym, by postawić na swoim. Z tego powodu wdasz się w zażartą dyskusję z kimś, na kim Ci zależy. Bez względu na wszystko, udowodnisz tej osobie, że nie ma racji i dasz jej do zrozumienia, że nie jest zbyt lotna.

Horoskop dzienny – Wodnik

Co krok to nowe zaskoczenie. Z tego względu możesz narazić się na niezrozumienie, a nawet niechęć. Postaraj się nie grać na dwa fronty, bo możesz osiągnąć zupełnie odwrotny efekt, niż sobie zamierzyłaś/zamierzyłeś.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Ryb

Rozkojarzenie nie będzie Ci dzisiaj pomagać. Na niczym nie dasz rady się skupić, bo Twoje myśli będą rozpraszały z pozoru nieistotne rzeczy. Lepiej nie zabieraj się dzisiaj za nic trudnego, bo możesz niespodziewanie polec. Bardzo możliwe, że szef będzie dziś dość pobłażliwy i pozwoli na drobne błędy.

Więcej o: