''Królowa i konkwistador'' - odc. 33-34 [03.08.2021]. Streszczenie odcinków

Co czeka na nas w 33 i 34 odcinku ''Królowej i konkwistadora''? Sol coraz mniej podoba się życie w klasztorze. Zapada wyrok w sprawie Pedra. Catalina dalej prowadzi swoją grę - wplątuje w nią Constanzę.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odc. 33

Klasztorne życie okazuje się być bardzo ciężkie zwłaszcza dla Sol. Tym razem ona i inne zakonnice zostają ukarane przez matkę przełożoną. Pomóc dziewczynie stara się Juan. Zapada werdykt w sprawie Pedro de Heredii, który wydaje ojciec Bartolome. Jak odniesie się do niego ojciec Sancho i czy uda mu się na dłużej zachować władzę w Cartagenie? Catalina chce jeszcze raz wykorzystać swoją znajomość z ojcem Bartolome: pragnie zdobyć pracę u boku Pedra. Musi też zrobić coś z Sanyą, której obecność w szpitalu jest dla niej niewygodna.

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odc. 34

Alberto poważnie choruje w dżungli. W końcu traci kontakt z rzeczywistością i Rebeca jest zmuszona go związać. Pedro znów jest gubernatorem. Catalina dalej prowadzi swoją grę - tym razem chce zyskać posłuch u Constanzy. Podburza kobietę przeciwko mężowi i rozbudza w niej ambicję dla zdobycia wpływu na losy miasta. Ines czuje się osamotniona - jest wściekła dlatego, że nikt nie chce się podjąć wyprawy do dżungli dla odszukania Alberto. 

O czym jest serial ''Królowa i konkwistador''?

''Królowa i konkwistador'' to kolumbijski serial kostiumowy, którego fabuła rozgrywa się w Hiszpanii i Nowym Świecie czasów konkwisty. Pedro de Heredia ucieka z rodzinnej Almerii po to, żeby uciec przed przeszłością i zdobyć bogactwo. Na miejscu pomaga Catalinie, córce indiańskiego wodza, w której zakochuje się z wzajemnością. Kolejne wypadki sprawiają, że musi zdradzić dziewczynę, w niej zaś rodzi się poczucie krzywdy i chęć zemsty. Czy po latach Catalinie uda się zrewanżować dawnemu ukochanemu? Przekonamy się jeszcze przed końcem wakacji. TVP 1 wyemituje wszystkie 60 odcinków serialu. Epizody 33 i 34 pojawią się na antenie już 3 sierpnia o 20.35 i 21.30. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Kolumbijski serial kostiumowy pojawi się już 12 lipca na antenie TVP1

Zobacz wideo "Dexter" powraca po latach! Jest pierwsza zapowiedź serialu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.