''Królowa i konkwistador'' - odc. 29 [31.07.2021]. Streszczenie odcinka

Czego dowiemy się z 29 odcinka ''Królowej i konkwistadora''? Tym razem widzimy dalszy ciąg problemów rodziny de Heredia. Alonso jest coraz bardziej zauroczony Cataliną - czy kobieta bawi się nim?

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 29

Rodzina de Heredia przeżywa decyzję Sol o tym, by udać się do klasztoru. Constanza, matka dziewczyny, jest jednak przekonana, że jej córka nie chce na prawdę zostać zakonnicą. Sol po przybyciu do zakonu jest bardzo zniechęcona tym, co udaje się jej zastać na miejscu. Postanawia jednak wytrwać w postanowieniu. Rozwija się relacja Alonso i Cataliny. Pedro sądzi, że to kolejna intryga jego dawnej ukochanej. Jednocześnie ma miejsce dziwne zdarzenie - do szpitala trafia ranna kobieta, która domaga się widzenia z Pedro. Na proces de Heredii przybywa też ojciec Bartolome. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

O czym jest ''Królowa i konkwistador''?

Kolumbijski serial kostiumowy liczy sobie 60 odcinków. Powstał w 2019 r. i przez pewien czas można go było oglądać na platformie Netflix. W te wakacje jest jednym z hitów ramówki TVP. Losy indiańskiej księżniczki Cataliny i konkwistadora Pedro de Heredii rozgrywają się na tle barwnych, ale i okrutnych czasów podboju i eksploatacji Nowego Świata przez Hiszpanów. Dwoje młodych ludzi, którzy spotkali się przypadkiem, łączy miłość, która szybko zostaje wyparta przez zdradę i pragnienie zemsty. Jak skończą się ich losy? Dowiemy się przed końcem wakacji. 29 odcinek ''Królowej i konkwistadora'' już 31 lipca o 20.35 w TVP 1. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Kolumbijski serial kostiumowy pojawi się już 12 lipca na antenie TVP1

Zobacz wideo "Dexter" powraca po latach! Jest pierwsza zapowiedź serialu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.