''Królowa i konkwistador'' - odc. 27 [29.07.2021]. Streszczenie odcinka

Co nowego przyniesie 27 odcinek ''Królowej i konkwistadora''? Bardzo ciężko rannym Juanem zajmuje się Catalina. Kobieta nie wie jeszcze, że jej plan staje się coraz bardziej czytelny. Pedro ma stanąć przed sądem.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 27

Juan znajduje się w niezwykle trudnej sytuacji z powodu zadanej mu rany. W ciężkich chwilach nie opuszcza go Catalina, która pragnie mu pomóc. Jednocześnie jej zachowanie budzi coraz większe podejrzenia w ojcu Sancho. Ksiądz powoli dostrzega to, że kobieta nie tyle sprzyja jemu, co prowadzi podwójną grę z myślą o własnych interesach. 

Inaczej na działalność Cataliny patrzy Constanza. Pragnie tego, by raport Cataliny przywrócił normalne relacje w rodzinie de Heredia. Pedro otrzymuje wezwanie na swój proces. Jak będzie przebiegał sąd nad byłym gubernatorem Cartageny? Jaką rolę odegra tu Catalina? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskamy już 29 lipca o godz. 20.35. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

O czym jest kolumbijski serial ''Królowa i konkwistador''?

Wakacyjny hit ramówki TVP nakręcono w 2019 r. Liczy sobie 60 odcinków i przez pewien czas można było go oglądać na platformie Netflix. Fabuła serialu przenosi nas do barwnych, ale często też okrutnych czasów konkwisty i podboju Nowego Świata przez hiszpańskich zdobywców. Jeden z nich, Pedro de Heredia, ucieka za ocean z rodzinnej Almerii po to, by rozstać się ze swoją przeszłością, ale też zdobyć złoto i zaszczyty. W trakcie swoje przygody trafia na więzioną córkę indiańskiego wodza. Pomaga Catalinie i młodzi ludzie zakochują się w sobie. Z czasem rzeczywistość zmusza de Heredię do zdrady, jego ukochana poprzysięga zemstę. W celu jej spełnienia powraca po latach. Jak zakończy się historia Pedra i Cataliny? Dowiemy się jeszcze przed końcem wakacji - wszystkie odcinki wyemituje TVP 1.

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

Zobacz wideo "Kruk. Czorny Woron nie śpi" - zwiastun
Więcej o: