"M jak miłość". Anita pokłóci się z Kamilem, a Krysia będzie podejrzewać Wojtka o zdradę [Odcinek 1572]

W 1572. odcinku "M jak miłość" nie zabraknie wątku związanego ze zdradą - zaniepokojona Krysia wyprowadzi się od męża. Biologiczna matka Poli zdecyduje się skontaktować z Grycem, jednak niespodziewanie telefon odbierze dziewczynka. Co się stanie?

W 1572 odcinku "M jak miłość" Kamil znowu podpadnie Anicie. Kobieta uzna, że kolega żartuje z jej wagi i nawet miły gest z jego strony potraktuje jak atak. Krysia z kolei będzie podejrzewać męża o zdradę, a Marysia pozna sekret Uli. 

"M jak miłość". Odcinek 1572. Kłótnia Kamila i Anity

W 1572 odcinku "M jak miłość" dojdzie do niezręcznej sytuacji z udziałem Kamila i Anity. Mężczyzna przyniesie do pracy opakowanie ciastek, które postawi pod nosem koleżanki. Ona jednak jest źle do niego nastawiona i od razu uzna, że znowu chce z niej zakpić. Tak było ostatnio, gdy włamał się do jej komputera i odkrył, że ma profil na portalu randkowym. Mimo że przeprosił, Anita wciąż jest podejrzliwa i chowa urazę. Kamil później uświadomi sobie, jak bardzo jej potrzebuje. Przecież to właśnie ona zastępuje mamę jego córce, Poli. Dziewczynka bardzo jej ufa. Okaże się jednak, że spokój zostanie zburzony przez telefon od jej biologicznej matki. 

"M jak miłość". Odcinek 1572. Wojtek zdradza Krysię?

W 1572 odcinku "M jak miłość" na Deszczowej zjawi się wściekła Krysia. Oznajmi, że Wojtek ją zdradza, bo cały czas znika z domu. Piotr śledzi teścia, by poznać prawdę. Okazuje się, że mężczyzna w tym czasie bawi się w rekonstrukcje historyczne. Sytuacja rozwiąże się także u Pawła, który wciąż nie jest pewien, czy chce być z Franką. Zwierzy się z tego Magdzie, jednak ta szybko sprowadzi go na ziemie i zasugeruje, że powinien zachować się jak facet. Niespodziewanie wyjdzie też na jaw, gdzie pracuje Ula, która nie radzi sobie z życiem w stolicy. Marysia pozna prawdę i pocieszy Ulę mówiąc, że jej pierwsze mieszkanie z mężem też było bardzo skromne i po raz kolejny zaproponuje Lisieckim pomoc i powrót do domu. Ale Ula znów postawi na swoim.

Najnowszy odcinek widzowie zobaczą 8 marca o 20:55 w TVP2.

Zobacz też: Na ekranach się uwielbiali, w rzeczywistości nie znosili. Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader to nie wyjątek

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę na plan "M jak Miłość"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.