"Więzień Miłości" odcinek 326 - streszczenie. Co się wydarzy? Zehra wyznaje Ömerowi prawdę [19.06.2020]

"Więzień Miłości" streszczenie odcinka 326. Już w piątek, 19 czerwca wyemitowany zostanie kolejny odcinek tureckiego serialu. Co tym razem spotka głównych bohaterów produkcji? Gdzie i kiedy oglądać najnowsze odcinki?

326. odcinek serialu "Więzień Miłości" zostanie wyemitowany na antenie TVP 2 w piątek, 19 czerwca o godzinie 17:10. Jakie sytuacje wydarzą się w życiu głównych bohaterów?

"Więzień miłości" - streszczenie 326. odcinka serialu

Teoman informuje Sabah, że zaprasza ją na film do kina. Ta z kolei chce, aby poszedł z nimi Kerem. Zehra postanawia złożyć wizytę Sabah, która zdradza jej sporo szczegółów na temat rozmowy z Ömerem.

Ömer planuje sprawić Zehrze niespodziankę. Kobieta jednak nie dzieli jego optymizmu i wyznaje mu, że bardzo trudno będzie jej zapomnieć o losie, jaki jej zgotował w przeszłości.

A co wydarzyło się w poprzednim, 325. odcinku? Jeśli nie pamiętacie, koniecznie sprawdźcie streszczenie wcześniejszego odcinka:

Zehra musi pozostać w domu rodzinnym. Zatrzymuje ją obowiązek opieki nad chorującym ojcem. Jej nieobecność sprawia, że mąż za nią tęskni. Dżewrije próbuje się przypodobać Salimowi, który może liczyć na pomoc Koray i Omera. Mężczyźni postanawiają pomóc mu w doprowadzeniu do skutku pewnego zamówienia. Tymczasem pomiędzy Keremem i Sabah wciąż iskrzy. Teoman postanawia pomóc dziewczynie. Dzwoni do dewelopera, aby rozwiązać problem.

Zobacz wideo Maja Hyży o zdjęciach na Instagramie: "Mam wsparcie swojego partnera"