Żona Dawida Kubackiego jest w szpitalu. Andrzej Duda reaguje

Dawid Kubacki i jego żona otrzymali wiele słów wsparcia od osób ze świata sportu i show-biznesu. Na wpis o chorobie żony skoczka narciarskiego zareagował Andrzej Duda.

W niedziele 19 marca Dawid Kubacki nagle zrezygnował z dalszego udziału w konkursie Vikersund i wrócił do Polski. Jak mogliśmy się dowiedzieć z najnowszego posta na Instagramie skoczka narciarskiego, jego żona trafiła do szpitala i walczy o życie. Na te niezwykle smutne wieści zareagował Andrzej Duda.

Zobacz wideo Prawniczka, modelka, trenerka personalna. Oto, kim są żony i partnerki polskich skoczków narciarskich

Andrzej Duda reaguje na smutne wieści z rodziny Dawida Kubackiego

Marta Kubacka obecnie przebywa w szpitalu z przyczyn kardiologicznych. Dawid Kubacki natychmiast ruszył do domu, rezygnując tym samym z udziału w Pucharze Świata. Jego żona jest w ciężkim stanie. 

Mój nagły powrót do domu... Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła - pisał Dawid Kubacki na Instagramie.

Dawid Kubacki i jego ukochana natychmiast otrzymali masę słów wsparcia nie tylko od fanów, ale i kolegów z branży. Na krótki wpis zdobył się również prezydent Andrzej Duda, który jest wdzięczny skoczkowi za wszystkie osiągnięcia, jakie osiągnął pod biało-czerwonymi barwami. Zadeklarował się modlić o zdrowie Marty Kubackiej.

W tym trudnym momencie wszyscy jesteśmy z Dawidem Kubackim i jego najbliższymi. Dobrą, życzliwą myślą, wsparciem i modlitwą o zdrowie otaczamy całą rodzinę. Drogi panie Dawidzie! Od lat jest pan dla Polski i dla nas zawsze i niezawodnie. Jesteśmy z panem! - pisał Andrzej Duda na Twitterze.

Życzymy Marcie Kubackiej jak najszybszego powrotu do zdrowia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.