Barwy szczęścia (1741) - szokujące zeznania Krzepińskiego. Milewiczem interesuje się młoda nauczycielka biologii

Co przyniesie nam kolejny, 1741. odcinek "Barw szczęścia"? Czy poznamy wreszcie tajemnicę zaginięcia Marty? Walawska jakiś czas temu zapadła się pod ziemię i nie ma po niej żadnego śladu - zeznania Krzepińskiego ujawniają jednak nowe, zaskakujące fakty. Z kolei Hubert, który martwi się losem Wojtka, zamierza wybrać się do Finlandii, a koledzy donoszą Angeli, że nastolatka ma konkurencję... Czy Robert znalazł sobie kogoś w swoim wieku?

Barwy szczęścia - Marta utonęła?

Aresztowanie Krzepińskiego zostaje nagłośnione w mediach. Kiedy policja prosi Ewunię o wskazanie mężczyzny, który więził ją i jej mamę, dziewczynka bez wahania wskazuje złapanego bandytę i od razu wtula się w ramiona Piotra. Na kolejnym przesłuchaniu porywacz zachowuje się już inaczej – jest bardziej skłonny do rozmowy i składa szokujące zeznania. Wyznaje, że Marta utonęła, po czym prowadzi policję do stosownego miejsca nad rzeką, gdzie kilka tygodni temu kobieta wymknęła się mu i spadła ze skarpy prost do lodowatej wody. Krzepiński ruszył za nią, żeby ją utopić, ale zimna woda go otrzeźwiła. Niestety było już za późno – choć próbował jej pomóc, Walawska odpływała coraz dalej, aż wreszcie zniknęła. Nie było nikogo, kto mógłby ją uratować...

Wieści o Wojtku

Tymczasem w Barwach szczęścia Hubert martwi się brakiem kontaktu z bratem, więc chce odwiedzić go w Finlandii. Zanim wyjeżdża, Marek przynosi wieści na temat Wojtka.

Angela ma konkurencję

Angela i Robert spierają się o pomysł nastolatki dotyczący wspólnego dziecka. Z kolei Eryk i Kajtek dostrzegają, że Milewiczem interesuje się Kinga – młoda nauczycielka biologii. Robert zaczyna z nią flirtować!

Więcej o: