Barwy szczęścia (1736) - bójka Oliwiera i Wilka. Iwona postanawia zorganizować pogrzeb pacjenta

Lubisz duże emocje? Możesz być pewny, że 1736. odcinek "Barw szczęścia" ci je zagwarantuje! Robert boi się, że znajomi Angeli powiedzą o ich związku dyrektorce. Z kolei Wilk jest obsesyjnie zazdrosny o Natalię, która udaje się na szkolenie branżowe. Między nim a Oliwierem dochodzi wreszcie do bójki.

Barwy szczęścia - Rozmowa z przyjaciółmi

Ponieważ Robert zamartwia się, że znajomi Angeli powiedzą o wszystkim dyrekcji liceum, nastolatka postanawia z nimi porozmawiać. Pierwszy raz od dawna mówi przyjaciołom prawdę – Oliwka i Kajtek dowiadują się, że Angela znów mieszka z nauczycielem. Dziewczyna prosi ich, żeby byli i dyskretni i pomogli jej ukryć związek z Robertem. Oliwka nie ma z tym żadnego problemu, jednak Kajtek ma trochę wątpliwości... Czy znajomi będą trzymać język za zębami, czy ktoś zdradzi tajemnicę Angeli? Tymczasem afera związana z założeniem podsłuchu własnej córce wywiera negatywny wpływ na relacje między Sebastianem a Magdą.

Sidła zazdrości

Maciej zawozi ukochaną na szkolenie branżowe dla agentów nieruchomości. Na miejscu okazuje się, że w wykładach będzie brał udział także Oliwier, a to budzi w Wilku potężne ukłucie zazdrości. Maciej postanawia zostać z narzeczoną w hotelu, żeby ją pilnować. W trakcie imprezy integracyjnej dochodzi do bójki – Wilk rzuca się na rywala z pięściami. Oburzona i upokorzona Natalia wybiega z lokalu... czy wróci na noc do pokoju? Oglądaj Barwy szczęścia!

Pogrzeb pacjenta

Iwona wciąż nie potrafi przepracować śmierci odesłanego pacjenta. Dowiaduje się, że staruszek nie miał nikogo bliskiego, więc postanawia sama zorganizować mu pogrzeb.