Barwy szczęścia (1736) - Wilka zżera zazdrość. Milewicz wprowadza się z powrotem do Angeli!

Interesują cię zwroty akcji i silne emocje? W 1736. odcinku serialu "Barwy szczęścia" odnajdziesz i jedno, i drugie! Robert martwi się, że przyjaciele jego nastoletniej ukochanej powiedzą o nich dyrekcji liceum. Tymczasem Wilka dławi zazdrość; nie chce nawet zostawić Natalii na branżowym wyjeździe. Wreszcie rusza na swojego rywala z pięściami...

Barwy szczęścia - Szczera rozmowa

Milewicz wprowadza się z powrotem do Angeli, ale martwi się, że ich związek wyjdzie na jaw i że straci wtedy pracę. Podejrzewa, że znajomi nastolatki mogą o wszystkim donieść dyrektorce szkoły. Angela zdobywa się na szczerą rozmowę z przyjaciółmi (pierwszą od bardzo dawna) i wyznaje im, że znów zamieszkała z nauczycielem. Mówiąc im całą prawdę prosi ich o dyskrecję i wsparcie. Oliwka od razu przystaje na prośbę przyjaciółki i przyjmuje jej szczerość z uśmiechem na twarzy. Inaczej reaguje Kajtek, który cicho przebąkuje, że ma co do tego wszystkiego wątpliwości. Z kolei Sebastian i Magda kłócą się w związku z założonym Angeli podsłuchem.

Bójka o Natalię

Maciej wiezie narzeczoną na szkolenie dla agentów nieruchomości; po przyjeździe dowiaduje się, że w branżowych wykładach będzie uczestniczył także jego rywal, Oliwier. Wilk od razu robi się zazdrosny i postanawia zostać w hotelu, żeby mieć oko na ukochaną. Na integracyjnej imprezie Maciej nie wytrzymuje i rzuca się na Oliwiera. Upokorzona bójką Natalia wymyka się na zewnątrz. Czy wybaczy narzeczonemu wybuch niezdrowej zazdrości wróci na noc do hotelu? Zobacz nowe Barwy szczęścia i przekonaj się sam!

Więcej o: