Na Wspólnej (2574) - Dominik zdradza Kasię

Co wydarzy się w 2574. odcinku serialu "Na Wspólnej"? Do czego zmierzają poszczególni bohaterowie i czy na pewno są pewni swoich decyzji? Daria i Dominik budzą się po wspólnej nocy - chłopak czuje się bardzo nieswojo z tym, że zdradził swoją dziewczynę. Michał wciąż jest bardzo osłabiony; w pewnym momencie jego życie jest poważnie zagrożone. Tymczasem Basia rozkręca swoją karierę vlogerki i daje Kubie nauczkę, urządzając mu bardzo nietypowy dzień...

Na wspólnej - Zdrada Dominika

Dominik i Daria budzą się w willi. Ciasno wtulona w siebie para zostaje spłoszona przez niespodziewanych gości w pięknym budynku. Młodzi w panice zakładają ubrania i uciekają, czując się przy tym niczym włamywacze. Targają nimi wielkie emocje. Dominik ma ogromne wyrzuty sumienia – dopiero teraz rozumie, że zdradził Kasię. Co czuje nastolatka?

Podejrzane zachowanie Michała

Po alkoholowym szaleństwie w poprzednim odcinku Na Wspólnej Brzozowski budzi się w opłakanym stanie. Marcin mimo wszystko namawia go na wycieczkę na budowę, na której Michał ma mu załatwić robotę. Brzozowski godzi się, ale jest tak osłabiony, że prawie spada z siódmego piętra.

Lekcja odpowiedzialności

Basia przygotowuje kolejny vlog. Ma już ponad dwa tysiące widzów, więc stara się zrobić dla swojej publiczności coś ekstra. Postanawia urządzić Kubie dzień z motywem przewodnim radź sobie sam. Mama ani nie budzi chłopca, ani nie przygotowuje mu śniadania. Kuba jest w szoku, a to dopiero początek długiego dnia! Co będzie dalej? Oglądaj nowe Na Wspólnej!