M jak miłość (1325) - Marcin wyrusza na spotkanie z Izą

Co stanie się w kolejnym, 1325. epizodzie serialu "M jak miłość"? Fani produkcji TVP2 mogą liczyć na kilka zaskakujących wątków - nie zabraknie ani miłych, ani groźnych sytuacji. Zduńska przekonuje Marcina, że powinien wyruszyć na spotkanie z Izą i wszystko z nią sobie wyjaśnić. Chodakowski udaje się do Gdyni, przy czym po drodze spotyka intrygującą dziewczynę, Anię... Z kolei Górecki dokłada starań, żeby pogodzić się z Olgą, a Radek jest szantażowany przez Igora. Do czego to wszystko zmierza?

M jak miłość - Chodakowski poznaje tajemniczą Anię

Kindze bardzo zależy na awansie jej męża. Wpada na pomysł, żeby zaprosić Wernera na kolację. Ponadto Zduńska służy pomocną radą Marcinowi. Chłopak opowiada jej ze szczegółami o nieprzyjemnym spotkaniu z Arturem i o tym, czego się podczas niego dowiedział. Kinga doradza mu, że powinien skupić się na odszukaniu Izy i wyjaśnieniu sobie z nią nieomówionych dotąd spraw. Chodakowski dochodzi do wniosku, że jego przyjaciółka ma rację i warto zaryzykować nawet mimo ryzyka, że Iza nie będzie chciała go widzieć. Swoje intensywne poszukiwania zaczyna od cioci dziewczyny, a później prosi o pomoc Karskiego. Podczas gdy Artur znów oszukuje Izę, Marcin ma ogromnego pecha i upuszcza z wiaduktu telefon. Gdy stara się go ratować, poznaje troskliwą nieznajomą.

Olga w niebezpieczeństwie?

Górecki stara się naprawić sprawy z Olgą, a Igor bezlitośnie szantażuje Radka. Jeśli chłopak nie spłaci długu razem z olbrzymimi odsetkami, jego dziewczynie najprawdopodobniej będzie potrzebna pomoc chirurga... Czy Igor spełni swoją groźbę? Zobacz M jak miłość!