Barwy szczęścia 1730 - Adrian atakuje bezbronną Bożenę

Widzowie o słabszych nerwach powinni się przygotować na spore wyzwanie - w 1730 epizodzie "Barw szczęścia" zostaną oni wystawieni na ciężką próbę. Fani Bożeny z pewnością będą poruszeni tym, co spotyka kobietę w najnowszym odcinku - otrzymuje ona niechciane odwiedziny od Świderskiego, który bez skrupułów próbuje ją zgwałcić. Eryk odtrąca pojednawczy gest nauczyciela geografii, a Tadeusz i Aldona poważnie myślą nad sprzedaniem zakładu masarskiego. Co z tego wszystkiego wyniknie?

Barwy szczęścia - Próba gwałtu

W nowym odcinku Barw szczęścia Bożena pada ofiarą agresywnego Świderskiego. Mężczyzna nachodzi ją w mieszkaniu, a w zasadzie się do niego zakrada, po to, żeby zaatakować ją od tyłu i uniemożliwić jej zawołanie pomocy. Bezlitosny Adrian całuje Bożenę i zaczyna ją rozbierać – jego intencje szybko stają się zupełnie jasne. Na ratunek kobiecie przychodzą hydraulicy, którzy akurat wracają ze sklepu. Czy Bożena doniesie o ataku gwałciciela na policję? Co zrobi Bruno, kiedy się o wszystkim dowie? Koniecznie zobacz nowe odcinku serialu!

Nieudane pojednanie

Sebastian wciąż kontynuuje podsłuch własnej córki. Chce się upewnić, czy Angela przypadkiem nie utrzymuje kontaktu z nauczycielem. W szkole znowu zjawia się Eryk. Widząc to, Milewicz próbuje wykonać pojednawczy gest; zostaje jednak brutalnie odtrącony przez nastolatka.

Borys przejmuje masarnię

Ksiądz Tadeusz i Aldona są bardzo zadowoleni – kwestia problemów ze spadkiem Nawrota zostaje rozstrzygnięta na ich korzyść. W związku z tym zaczynają oni snuć plany sprzedaży zakładu. Masarnię oferuje się jednak poprowadzić Borys.