Sukienki na wesele - co wybierają gwiazdy?

Każde przyjęcie weselne stawia przed gośćmi płci żeńskiej dylemat dotyczący stroju. Sukienki na wesele w czasie sezonu ślubnego są najczęściej kupowanym rodzajem sukienek. Po jakie kreacje sięgają znane i lubiane gwiazdy, gdy wybierają się na weselne przyjęcie?

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z ostatnich głośnych ślubów polskiego show-biznesu, żeby zauważyć, że zróżnicowanie kreacji wśród damskiej części gości jest naprawdę szerokie. Medialne śluby to okazja, by zaprezentować się równie olśniewająco, jak na ściankach największych imprez branżowych. Gwiazdy garściami czerpią z panujących trendów i potrafią pokazać się w bardzo nietypowych sukienkach, podczas gdy część z nich stawia na nieśmiertelną klasykę.

Sukienki na wesele – seksownie i kobieco

Na niedawnym ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana bawiła się Ewa Chodakowska. Celebrytka pokazała się w różowej sukience bandażowej. Na taki wybór może pozwolić sobie jedynie osoba o tak nienagannej figurze, jak trenerka. Sukienka odważnie eksponowała nogi oraz biust gwiazdy, ale jednocześnie Ewa nie wyglądała w niej wyzywająco, lecz elegancko i seksownie.

Na tym samym weselu wzrok przykuwała również sukienka Hanny Lis. Klasyczna kreacja w kolorze przepięknej czerwieni była niezwykle elegancka. Podobna suknia będzie świetnym wyborem dla osób, które nie lubią eksponować ramion, ale chętnie pochwalą się zgrabnymi nogami.

Sukienki na wesele dla panien młodych

Coraz częściej można zaobserwować, że problem sukienek na wesele dotyczy także panny młodej. Tradycją zaczyna być już zmiana stroju przez świeżo upieczoną małżonkę na czas przyjęcia weselnego.

Agnieszka Szulim na swoje przyjęcie weselne wybrała przepiękną długą, czerwoną suknię. Wyglądała w niej równie olśniewająco, jak w białej sukni ślubnej i z pewnością wyróżniała się pośród zaproszonych gości.

Również Małgorzata Rozenek podczas wesela zmieniła kreację na nieco mniej okazałą i bardziej komfortową, co widać było na zdjęciach ukazujących krojenie tortu.

 

AW