Izabela Janachowska zdradza sekret swojej idealnej fryzury. Stosuje jeden gadżet. Wystarczy 15 minut

Fryzura Izabeli Janachowskiej zawsze prezentuje się schludnie i elegancko. Teraz wiemy, jak gwiazda otrzymuje taki efekt. Okazuje się, że stosuje do tego jedno urządzenie, dzięki któremu układa włosy w kilkanaście minut. Sprawdź.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Poranne układanie włosów często może sprawiać problemy i zabierać czas. Dlatego zazwyczaj wiele osób stawia na prosty kucyk lub artystyczny nieład. Izabela Janachowska pokazała, jak ona radzi sobie z niesforną fryzurą. Okazuje się, że zajmuje to jej 15 minut, a efekt końcowy jest piękny. Gwiazda podaje krok po kroku, co robi, żeby wyglądać tak elegancko i pięknie. Stosuje przy tym bardzo specyficzny gadżet.

Zobacz wideo Synek Janachowskiej ma za sobą bunt trzylatka? "Ma silny charakter"

Izabela Janachowska odkrywa swoje włosowe triki. Poznaliśmy sekret jej wyglądu

Izabela Janachowska jest nie tylko specjalistką od organizacji wesel. To także przepiękna kobieta, której wygląd stanowi wzór do naśladowania dla wielu jej fanek. Teraz możesz wyglądać równie perfekcyjnie, jak gwiazda. Oto co trzeba robić po kolei.

Janachowska na początek oczywiście myje i suszy swoje włosy, ale ostatecznie pozostawia je lekko wilgotnymi. Następnie korzysta z urządzenia wielofunkcyjnego z wymiennymi końcówkami, żeby wygładzić całą fryzurę. Kolejny krok, to podkręcenie końcówek, co celebrytka wyraźnie pokazuje na poniższym filmie. Na koniec pozostaje rozczesanie włosów, dodatkowe wygładzenie ich i gotowe.

 

W ten sposób Izabela Janachowska otrzymuje efekt lekkiej i dziewczęcej fryzury, w której może udać się wszędzie. To świetne rozwiązanie dla każdej kobiety z dłuższymi pasmami. Po odpowiednim wystylizowaniu warto użyć kosmetyku utrwalającego, zwłaszcza gdy włosy mają tendencję do prostowania się. 

Z jakim urządzeniem osiągnąć taki efekt? To przełom w stylizowaniu włosów

Jak pewnie zauważyłyście, Izabela Janachowska przy swojej stylizacji stosuje fikuśne urządzenie, z którym wszystko wygląda banalnie łatwo. Otóż dokładnie wiemy, o jakie chodzi. To multistyler od Dyson, który robi prawdziwą furorę jeśli chodzi o wielofunkcyjne sprzęty do włosów. Bez problemu kupisz je na stronie producenta. 

Kompletny zestaw Multistyler od DysonKompletny zestaw Multistyler od Dyson (fot. Dyson)

W zestawie są końcówki do kręcenia, falowania i suszenia, a także szczotki modelujące, czy wygładzające. Zatem kupując jedną rzecz, zyskujesz urządzenie, którym wykonasz przeróżne fryzury. Całość jest zapakowana w estetyczne etui do przechowywania. Przy zbliżających się świętach i sylwestrze taki multistyler to prawdziwy strzał w dziesiątkę. 

Stylizacja z pomocą multistyleraStylizacja z pomocą multistylera (fot. Dyson)

Jeśli chodzi o tańszy zamiennik, posiada go Rowenta. W tym przypadku również pojawiają się wymienne końcówki, a dokładnie pięć. Odpowiadają m.in. za prostowanie, falowanie czy kręcenie. To może być idealny prezent świąteczny dla miłośniczki eksperymentowania ze swoim wyglądem i częstych zmian. Produkt Rowenty znajdziesz w ofercie Media Expert.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA