Małgorzata Socha i Dorota Gardias na zimowym selfie. Fani: Dwie urocze i piękne kobiety

Małgorzata Socha i Dorota Gardias wybrały się wspólnie na zimowy spacer. Gwiazdy podzieliły się z fanami uroczym selfie. Przyglądamy się ich zimowym stylizacjom.

Zimowa aura zachęca do spacerów. Nie wiadomo, jak długo będziemy mogli cieszyć się śniegiem, więc warto z  niego korzystać. W Warszawie jednym z najpopularniejszych miejsc na zimowe spacery jest Królewski Ogród Światła przy pałacu w Wilanowie. Na wystawie można podziwiać wiele ciekawych instalacji z kolorowych światełek. Małgorzata Socha i Dorota Gardias również odwiedziły wilanowskie ogrody. 

Małgorzata Socha i Dorota Gardias na zimowym spacerze. Urocze selfie

Dorota Gardias opublikowała na Instagramie urocze selfie z zimowego spaceru. Pozuje na nim  w towarzystwie Małgorzaty Sochy. Fanom bardzo spodobał się ten duet. W komentarzach pod postem można było przeczytać:

Moje dwie ulubione gwiazdy na jednej fotce.
Dwie urocze i piękne kobiety.
Moje dwie ulubione panie z telewizji.
Ile piękna!
 

Zimowe stylizacje Doroty Gardias i Małgorzaty Sochy 

Trzeba przyznać, że zimowe selfie prezentuje się bardzo uroczo. Małgorzata Socha zaprezentowała się w ciepłym kapturze i modnym w tym sezonie płaszczu z imitacji futerka. Do stylizacji dobrała również jasne spodnie z szeroką nogawką i czarne, wiązane botki. 

Dorota Gardias postawiła na długi, zielony płaszcz z paskiem w talii. Stylizację uzupełniła wiązanymi botkami na obcasie i szalikiem w czarno-białą kratę. 

Małgorzata Socha i Dorota Gardias w zimowych stylizacjachMałgorzata Socha i Dorota Gardias w zimowych stylizacjach Fot. Instagram, @malgosia_socha, @dorotagardias

Obydwie gwiazdy prezentowały się modnie i stylowo. Czyja stylizacja podoba wam się bardziej? Jesteście fanami monochromatycznych zestawień, jak u Małgorzata Socha czy stawiacie raczej na wyraziste kolory, jak Dorota Gardias? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.