To ona tworzy te odjechane stylizacje dla Quebonafide! Kim jest Ewelina Gralak?

Znany raper często zaskakuje w teledyskach swoimi szalonymi stylizacjami. Przedstawiamy wam stylistkę, która w wielu z nich była odpowiedzialna za stroje.

Kim jest Ewelina Gralak?

Stylistka, którą w social mediach powinien obserwować każdy sympatyk dobrego stylu. Jest on dosłownie niepowtarzalny, niezwykle różniący się od pozostałych. Streetstyle to jej żywioł! Mimo tego, że tak wielu jest dobrych projektodawców, to Gralak została kilka lat temu doceniona przez Vouge'a i nadal prężnie dla nich działa. Jej zadaniem jest prezentacja, w sposób kreatywny, ludzi będących m.in. muzykami, aktorami, choreografami.

 
 
 

Niepowtarzalny styl

Ewelina z pewnością jest jedyna w swoim rodzaju. Jej kreacje to prawdziwy kosmos! Kiedy widzisz jedną z nich, od razu wiadomo, że są od niej. Osiągnęła niesamowity sukces. Jest cenioną i rewelacyjną stylistką, z którą wielu uwielbia współpracować. Jednym z jej ciekawych projektów jest współpraca z raperem Kubą Grabowskim, który występował pod pseudonimem Quebonafide. Przygotowywała ona stylizacje m.in. do teledysku "Benz Dealer", w którym występował również estoński raper - Tommy Cash. Ubierała ona obu artystów. Mieli na sobie kreacje przypominające postacie z bajek, a później ubrani byli w garnitury od @ninamounah (Tommy Cash) i @misbhv (Quebonafide).Trzeba przyznać, że Gralak to prawdziwa wirtuozka! My jesteśmy pod wielkim wrażeniem. A wy? Co myślicie o jej stylizacjach? Podzielacie jej gusta?

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA