Anna Wendzikowska dodała fotkę w białej sukience od tajemniczej marki. Fanki pytają, gdzie ją kupić. My mamy pewne podejrzenia

BA
28.01.2020 20:15
wendzikowska sukienka oversize

wendzikowska sukienka oversize (wendzikowska sukienka oversize)

Anna Wendzikowska od jakiegoś czasu taguje w postach pewną markę, która jednak nie ma jeszcze swojej strony. Wszyscy zastanawiają się, o co chodzi. My się chyba domyślamy!

Na Instagramie Anny Wendzikowskiej od jakiegoś czasu pojawiają się fotki, na których gwiazda ubrana jest w różnego rodzaju sukienki, spódnice i inne ubrania. Robią one furorę wśród jej fanek. Dziennikarka postach z tymi ubraniami zazwyczaj taguje pewną markę o nazwie Loriini. Fanki wciąż dopytują o tą firmę, ale gwiazda milczy w tej sprawie. Po wejściu na Instagram Loriini wyświetlają się przede wszystkim zdjęcia z Anną Wendzikowską w roli głównej. O co może chodzić? 

 

W najnowszym poście prezenterki możemy ją podziwiać w białej, oversize'owej sukience na grubszych ramiączkach. Mimo chłodnej pogody gwiazda zaprezentowała się w tej kreacji na zewnątrz i to bez żadnej kurtki. Widocznie chciała, aby to właśnie sukienka była tutaj w centrum uwagi. Podziwiamy za odwagę! Sukienka ta również została oznaczona marką Loriini. Czyżby tajemnicza marka należała do Wendzikowskiej? Być może dziennikarka planuje otworzyć swoją własną firmę. Jeśli tak, to z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie tych przypuszczeń, gdyż propozycje zapowiadają się naprawdę ciekawie. Czy wam również podobają się ubrania nowej marki? 

Sukienki oversize - dla kogo i jak nosić? 

W sklepach znajdziemy mnóstwo różnych fasonów sukienek. Od jakiegoś czasu niezwykle modne stały się sukienki oversize. Jest to jednak dosyć wymagający fason, gdyż trzeba wiedzieć, jak go odpowiednio nosić. Oversize przede wszystkim najlepiej wygląda na szczupłej sylwetce, gdyż aż tak bardzo optycznie nie powiększa. Kobiety, które narzekają na szerokie biodra, większą pupę czy większy brzuszek również mogą je nosić, ale pod warunkiem, że zestawią taką sukienkę z butami na wyższym obcasie albo przewiążą sukienkę paskiem w talii. 

Sukienki oversize często ozdobione są falbankami, wiązaniami czy różnego rodzaju detalami, które sprawiają, że stylizacja wydaje się być ciekawsza. Oversize będzie najlepszy na lato lub wiosnę, ale zimą również możesz się zdecydować na taki fason. Oczywiście jeśli połączysz go z ciepłym swetrem lub kurtką.