Anna Lewandowska w 26 minut wyprzedała bluzy swojego projektu! Cały dochód przekaże na leczenie małego Patryka

AM/DZ
14.01.2020 17:31
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)

Ruszyła sprzedaż specjalnych bluz zaprojektowanych przez Anię Lewandowską. Całość zysku zostanie przekazana na pomoc dla małego Patryka, który zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni. Bluzy wyprzedały się w niespełna pół godziny!

Ciężko nie zgodzić się z faktem, że Anna Lewandowska jest kobietą sukcesu. Całkiem niedawno została ogłoszona najbardziej wpływową osobą publiczną w rankingu See Blogers. Choć często mówi się, że jej popularność jest wynikiem związku małżeńskiego z Robertem Lewandowskim, to jednak w rankingu pozostaje on daleko za żoną. Lewandowska to bizneswomen, która w sprawny sposób łączy pracę z życiem rodzinnym. Posiada kilka firm, aktywnie promuje się na kanałach social mediów, ale przede wszystkim wychowuję 2,5-letnią córkę Klarę. Ciekawy jest fakt, iż mimo życia w pędzie znalazła czas, aby zaprojektować bluzę i wesprzeć małego Patryka w walce z chorobą.

 

Anna Lewandowska w znaczący sposób zaangażowała się w akcję "Wyzwanie Patrysia". Celem zbiórki jest zebranie pieniędzy na specjalistyczny lek, który pomoże chłopcu w walce z chorobą. Reakcja gwiazdy sprawiła, że akcja została nagłośniona w całej Polsce. Bluzy, które zaprojektowała Lewandowska, od początku budziły wiele emocji. Oferta dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i czerwonej. Przód ozdobiony został napisem "Go with the flow", z tyłu widnieje charakterystyczne dla Lewandowskiej "Heathy Team". Cena to 249 zł. Bluzy już niedługo trafią do nowych właścicieli!

BLUZY WYPRZEDANE.. 500 bluz w 26 minut ????Aaaaaaaaa!!!!!!

Na profilu Anny Lewandowskiej pojawiły się pierwsze gratulacje od obserwatorów:

Pomagamy, kupujemy i walczymy o Patrysia ????
Bluza już zamówiona ?????? Tak się cieszę ??Pomagajmy!
Będzie dostawa tych bluz?

Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się kolejna dostawa bluz, dlatego niezdecydowane osoby mają jeszcze chwilę, aby zastanowić się nad zakupem. Dużym plusem projektu jest jego uniwersalność. Klasyczna bluza od Lewandowskiej może stać się ulubieńcem w szafie! W prosty sposób można dobrać do niej zarówno jeansy jak i długą spódnicę. Bluza może towarzyszyć nam w każdej porze roku, a przy okazji przyczynić się do poprawy stanu zdrowia małego Patryka!

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (4)

 • pislamabad

  Oceniono 6 razy 6

  Napisy zleciła z poziomu smartfona jednej z tysięcy firm drukujących co chcesz na gotowych bluzach...

 • gapcio2010

  Oceniono 6 razy 6

  Bluzy standardowe więc nie wiem co zaprojektowała. Napisy doszyla czy co....

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

 • voyteko

  Oceniono 4 razy 4

  niesamowity "projekt"....czy ona projektuje silniki samochodowe ? Zamowil bym jeden...

 • Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX