Natalia Siwiec wyjechała i pyta fanów czy zgadną do jakiego miejsca. Ma na sobie dres marki Velsantimo z ciekawym wzorem

AS
13.01.2020 18:05
Natalia Siwiec

Natalia Siwiec (fot. instagram Natalia Siwiec)

Natalia Siwiec wyjechała do innego kraju i pozuje na tle ozdobnego murku, za którym widać rajską roślinność. Nie zdradziła jednak, gdzie jest. Podała za to markę swojego stylowego dresu - to popularny polski brand Velsantimo. Znamy cenę!

Natalia Siwiec na swoim Instagramie zadała zagadkę swoim fanom i spytała gdzie właśnie dotarła. Fani chętnie dołączyli się do tej zabawy i najwięcej osób stawia na Meksyk, a nawet pojawia się kilka razy nazwa konkretnej miejscowości - Tulum. Celebrytka nie potwierdziła, ale też nie zaprzeczyła, choć taka liczba osób raczej nie może się mylić! Najwyraźniej Natalia Siwiec już wcześniej zapowiadała plan tego wyjazdu, o czym świadczyć może komentarz jednej z fanek:

Myślę że to ten wyjazd na 2 miesiące do Meksyku ?? @nataliasiwiec.official zgadza się???

Jeden z fanów zwrócił też uwagę na wygląd Natalii Siwiec i skomentował:

Nie wiem ale wyglądasz cudownie
 

To fakt, dres, który Natalia Siwiec ma na sobie, świetnie do niej pasuje i dobrze w nim wygląda. Celebrytka nawet zaproponowała swoim fanom zniżkę na asortyment brandu, z którego ten zestaw pochodzi. To polska, popularna marka Velsantimo, której ubrania charakteryzują się miejskim, luźnym stylem. Siwiec ma na sobie czarny komplet dresowy złożony z oryginalnej bluzy z kapturem oraz spodni. Na bluzie widoczny jest wzór przedstawiający ręce, które ułożone są w religijny gest, a nad nimi jest serce ze skróconą nazwą marki w środku. Spodnie mają jedynie VLSNT na dole jednej nogawki. Taki design spodoba się osobom, które lubią nietypowe, zwracające uwagę wzory. Komplet został wykonany z oryginalnego materiału, którzy przypomina dziergany sweter. Z tego powodu to idealne ubranie na chłodniejsze dni, bo na pewno jest ciepłe, ale też komfortowe. Komplet jest dostępny w sklepie internetowym marki i kosztuje 930 zł.

Dres - najlepsze ubranie do zrelaksowania się

Kiedyś dresy kojarzyły się głównie z ubraniem do uprawiania sportu, ale dziś są chętnie noszone także na co dzień po mieście lub po prostu po domu. Szczególnie model taki jak ma na sobie Natalii Siwiec to dobry wybór np. na spacer lub luźne spotkanie ze znajomymi. W końcu, materiał, z którego został zrobiony, raczej nie przypomina tego, który zakłada się do np. biegania lub innej aktywności fizycznej, bo jest dość gruby. Dresy zawsze mają jednak wspólną cechę, czyli komfortowy krój, ale coraz częściej także ciekawy design. 

Sprawdź też: Czarne dresy na wyprzedaży!