Barbara Kurdej-Szatan zdradza, co wystarcza jej do szczęścia zimową porą. Ma na sobie bluzę polskiej streetowej marki

AS/DZ
10.01.2020 13:15
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan (fot. Instagram Barbara Kurdej-Szatan)

Barbara Kurdej-Szatan z błogim wyrazem twarzy popija ciepłą, zimową herbatkę. Aktorkę ogrzewa także modna bluza z ciekawym nadrukiem polskiej marki Velsantimo. Znamy jej cenę!

Barbara Kurdej - Szatan za pomocą równania matematycznego zdradziła na Instagramie, co sprawia, że może powiedzieć o sobie, że jest szczęśliwa. Wystarczy po prostu zima + herbata. Jak widać na zdjęciu, aktorka popija typową herbatkę zimową z goździkami i cytrusami, idealną na rozgrzanie. W nawiasie dodaje żartobliwie pytanie, czy jest to herbata "z prądem" czy bez. Oczywiście chodzi tutaj dodatek alkoholu... Według Magdy Steczkowskiej, sprawa jest jasna, bo dodała komentarz:

Co za pytanie: D wiadomo ;)

Fani mieli różne zdania, ale niektórzy uznali, że skoro jest w górach, to zapewne z prądem, bo właśnie na taką herbatę mówi się "góralska":

Pani Basiu, w górach tylko z prądem
W górach to chyba musi być z prądem heheh
 

Na zdjęciu, oprócz pysznie wyglądającej herbatki i zimowej aury za oknem, zainteresowała nas również bluza aktorki. Wyróżnia się dużym haftem w kształcie złożonych w modlitewnym geście rąk oraz napisem "Blessed", czyli Błogosławiony. To oryginalny model z kolekcji polskiej marki Velsantimo, której ubrania utrzymane są w streetowym, luźnym stylu, niekiedy z uwidocznionym przesłaniem. Pod haftem w kształcie rąk wymienione są również wielkie miasta europejskie i amerykańskie. Jak widać w sklepie internetowym, w nowej kolekcji marki można odnaleźć również wiele innych projektów z motywem podróżowania i wielokulturowości, które na pewno spodobają się wszystkim globtroterom. Bluza Barbary Kurdej-Szatan kosztuje 580 zł, a do kompletu można dokupić również spodnie dresowe z napisem "Blessed". 

Bluzy damskie - alternatywa do swetra

Chyba każda dziewczyna i kobieta uwielbiają czasem włożyć przyjemną, ciepłą bluzę. Można się w niej ogrzać, a także, dzięki luźnemu fasonowi, poczuć komfortowo. To obowiązkowy element garderoby dla wszystkich miłośników streetowego stylu, ale nie tylko. Jeśli chcemy włożyć coś w luźniejszym stylu, bluza to dobra alternatywa dla swetra. Sprawdzi się idealnie na spotkania ze znajomymi, spacer lub zwyczajne leniuchowanie w domu. Niektórzy wkładają ją nawet do pracy, jeśli nie obowiązuje ich ścisły dress code. Obecnie chętnie noszona jest nie tylko do spodni, ale także do spódnic i sneakersów, co tworzy nowoczesną i ciekawą stylizację. 

Więcej o: