Małgorzata Kożuchowska przytula wielkiego, pluszowego lwa. My zwracamy uwagę na jej wieczorową sukienkę!

AS/DZ
16.12.2019 19:15
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska (fot. Instagram Małgorzata Kożuchowska)

Małgorzata Kożuchowska to kobieta z klasą, ale też o bardzo dobrym sercu. W ostatnią sobotę prowadziła charytatywną galę jednej z fundacji, której już od kilku lat jest ambasadorką. Na tę okazję włożyła cudowną sukienkę z koronki. Wyglądała olśniewająco!

Wiele gwiazd uwielbia pomagać i chętnie biorą udział w różnych akcjach charytatywnych. Jedną z takich osób jest aktorka Małgorzata Kożuchowska, która jest ambasadorką fundacji Mam Marzenie. W sobotę prowadziła niezwykłą galę, która odbyła się w Poznaniu. U jej boku stanął Maciej Musiał, jej serialowy syn z "Rodzinka.pl", który również pełnił rolę prowadzącego.

 

Na taką okazję trzeba ubrać się wyjątkowo, dlatego aktorka wybrała piękną sukienkę koronkową w ciemnym kolorze. Ta wieczorowa kreacja pokryta była błyszczącym materiałem, który dodał jej uroku i wyjątkowego charakteru. Kożuchowska wyglądała niezwykle kobieco i elegancko. Sukienka wykonana została przez markę Laurelle, która specjalizuje się w sukniach ślubnych i wieczorowych.

Sukienki koronkowe - ponadczasowe i romantyczne

Sukienki z koronki uwielbiane są przez wiele kobiet. Z jednej strony są niezwykle romantyczne, ale również seksowne i zmysłowe. Królują nie tylko na weselnych przyjęciach, ale chętnie wybierane są również latem, jako część codziennej stylizacji. Sukienki koronkowe są idealne dla kobiet w każdym wieku i nie wychodzą z mody. Jeden z klasycznych modeli to różowa sukienka, którą chętnie wybiera się na wesela. Można się na nią zdecydować szczególnie wówczas, gdy czeka nas rola świadkowej! Będąc gościem można postawić również na bardzo kobiecą czerwień. Elegancka będzie także wersja granatowa i ciemnozielona!