Paulina Sykut-Jeżyna w pięknym futrze z sieciówki. Fan myślał, że jest prawdziwe. Prezenterka odpowiedziała

AS/DZ
16.12.2019 18:45
Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna (fot. Instagram Paulina Sykut-Jeżyna)

Paulina Sykut-Jeżyna wstawia na Instagram zdjęcie życząc swoim fanom miłego wieczoru. Wygląda jak zwykle bardzo kobieco i elegancko. Postawiła na modne okrycie wierzchnie, czyli sztuczne futro. Pochodzi z kolekcji znanej sieciówki Mohito.

Paulina Sykut-Jeżyna wie, co jest modne i zawsze stara się wyglądać pięknie, ale przede wszystkim kobieco. Na jej Instagramie najczęściej można podziwiać wieczorowe sukienki, bo z racji jej zawodowych ról ma wiele okazji, by je nosić. W końcu jeszcze niedawno co tydzień prowadziła taneczne show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a tydzień temu wyglądała olśniewająco na konkursie Miss Polski 2020. 

Na ostatnio dodanym zdjęciu na Instagramie prezenterka pokazała, że także okrycie wierzchnie, które wybiera, musi być eleganckie i pełne klasy. Paulina Sykut-Jeżyna ubrana jest w ciemne futro o krótkim fasonie, które pochodzi z kolekcji popularnej sieciówki Mohito. W sklepie internetowym marki można odnaleźć nawet kilka modeli tego okrycia wierzchniego. Futro prezenterki kosztuje 349,99 zł. W stylizacji Sykut-Jeżyny zwraca uwagę również dość oryginalne nakrycie głowy - czarny beret ozdobiony cekinami. To elegancki model marki La Dame, który kosztuje 189 zł. Świetnie komponuje się z futrem, a oba te elementy garderoby idealnie wpisują się w najgorętsze trendy.

Sztuczne futro - jedno z najmodniejszych okryć wierzchnich zimy 2019/2020

W tym sezonie wiele gwiazd chętnie pokazuje się w futrach. Nic dziwnego, wyglądają pięknie i są bardzo ciepłe! Większość celebrytów wybiera oczywiście modele z futra sztucznego. Ci, którzy ubrani są w naturalne futerko, mogą być pewni, że pod ich zdjęciami pojawiają się negatywne komentarze, bo coraz więcej osób jest świadomych cierpień zwierząt i sprzeciwia się przemysłowi futrzarskiemu. Również pod postem Pauliny Sykut-Jeżyny jeden z fanów napisał komentarz:

kobieta z futrem jak zawsze a zwierzęta cierpią

Prezenterka odpowiedziała:

To sztuczne

Parę tygodni temu również Weronika Rosati wstawiła na Instagram zdjęcie w czarnym, długim płaszczu z futra, ale podkreśliła, że jest to futerko sztuczne. Wszystkie naturalne, które kupiła dawno temu, chce oddać na cele charytatywne. Do noszenia sztucznego futra zamiast prawdziwego nawołują również inne gwiazdy, np. Joanna Krupa oraz Kinga Rusin. 

Więcej o: