Natalia Siwiec w IDEALNEJ sukience na wakacje. Jest z Sugarfree, a kupicie ją u nas! Mamy też tańszą wersję

Zobaczcie wakacyjne sukienki, w których pokazują się gwiazdy! Modele, które dla was mamy są najgorętszymi trendami tego sezonu.

Sukienka Natalii Siwiec

Jeżeli szukacie przepięknej wakacyjnej sukienki, koniecznie zainspirujcie się tym, co dla was mamy! Ostatnio Natalia Siwiec postawiła na letni komplet, w biało-czerwonym kolorze, zdobiony pionowymi pasami, który już powoli staje się najnowszym trendem tych wakacji. Spódnica z finezyjną falbaną, a do niej seksowna bluzeczka z odkrytymi ramionami to dzieło marki Sugarfree, którego koszt wynosi 329 zł. Jeżeli uwielbiacie modę i chcecie latem poczuć się stylowo, koniecznie wybierzcie dla siebie kreację podobną do tej, którą ma Natalia. Poniżej znajdziecie ten sam model, a prócz niego inne fasony wakacyjnych sukienek! 

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera EN

Sukienka Barbary Kurdej-Szatan

Nie tylko Natalia Siwiec uwielbia kreacje od Sugarfree. Również aktorka Barbara Kurdej-Szatan, chętnie pokazuje się w ich sukienkach. Warto tego lata pomyśleć o koronkowej sukience, w końcu nie znamy bardziej finezyjnego i kobiecego materiału. Kreacje, które znajdziesz poniżej idealnie nadają się na wakacje! Wśród nich model naszej aktorki, za który zapłacicie 329 zł, a prócz niego oczywiście inne ciekawe sukienki.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/kurdejszatan

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.