Spódnice z wyprzedaży! Wśród nich największy trend tego sezonu - spódnice skórzane. Ta którą ma Dereszowska... Przepiękna!

PJ
04.05.2018 20:30
Kolaż, spódnice/Materiały partnera

Kolaż, spódnice/Materiały partnera (WBF)

Szukacie idealnej spódnicy na wiosnę i lato? Mamy dla was ciekawe modele! Wśród nich największe hity tego sezonu.

Spódnica skórzana

Spódnice skórzane to jeden z najgorętszych trendów w tym sezonie. Zapewne pamiętacie, że jesienią również były modne, ale teraz znajdziecie je w najróżniejszych odsłonach od długości mini, jak z pokazu Dior czy Balmain, aż po maksi, które mogłyście zobaczyć w projektach Calvina Kleina. Dlatego warto wzbogacić swoją garderobę o tak stylowe modele, które świetnie sprawdzą się w wielu zestawach. Gwiazdy już dawno skusiły się na ten trend, może teraz wy powinnyście poszukać idealnej skórzanej spódnicy? Znalazłyśmy dla was fasony w promocyjnych cenach! Już teraz zapłacicie za nie dużo mniej. Poniżej znajdziecie te modele.

Kolaż, skórzane spódnice/Materiały partneraKolaż, skórzane spódnice/Materiały partnera WBF

Jeansowa spódnica

Jeans to ponadczasowy materiał, dlatego warto w niego zainwestować, w końcu chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Przygotowałyśmy dla was sześć jeansowych spódnic, które zwróciły naszą uwagę. Ich cena nie jest duża, dlatego koniecznie im się przyjrzyjcie! Może przypadną wam do gustu i już w tym sezonie z chęcią je założycie. My uwielbiamy spódnice jeansowe, które dobrze sprawdzą się w codziennych stylizacjach, ale też możecie stworzyć z nimi eleganckie zestawy.

Kolaż, jeansowe spódnice/Materiały partneraKolaż, jeansowe spódnice/Materiały partnera WBF

Poniżej więcej produktów:

Więcej o: