Hanna Lis w botkach Badura. Kupicie je u nas! Mamy też inne modele idealne na wiosnę

Tej wiosny postawcie na zmysłowe i eleganckie obuwie! Mamy dla was buty marki Badura, którymi zachwycają się gwiazdy. Może i wam przypadną do gustu? Metaliczne botki Hanny Lis, a może szykowne sandałki Katarzyny Warnke?

Botki Hanny Lis

Spójrzcie tylko na metaliczne botki firmy Badura, które ma na sobie Hanna Lis. Ich cena wynosi 449,99 zł i jeżeli lubicie tak jak prezenterka podążać za modą, koniecznie postawcie na buty w metalicznym kolorze - szczególnie na stylowe botki z odkrytymi palcami. Jeżeli jednak metaliczny kolor nie jest dla was, niżej znajdziecie równie ciekawe modele tej samej marki.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera WBF

Sandałki Katarzyny Warnke

A może wolicie wybrać coś bardziej zmysłowego i kobiecego? Zainspirujcie się butami, które ma Katarzyna Warnke. Aktorka niedawno umieściła na swoim Instagramie zdjęcie w przepięknych czerwonych sandałkach na szpilce z finezyjną i bardzo stylową kokardą. Te buty idealnie będą zdobić każdą kreację i wyeksponują nogi! Poniżej znajdziecie szpilki, które z chęcią założycie tej wiosny, a wśród nich model podobny do tego, który wybrała Warnke.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/kasiawarnke

Poniżej znajdziecie więcej propozycji

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.