Zamień torebkę na modny plecak! Są bardzo praktyczne. Wiele z nich znajdziesz teraz na wyprzedaży

Plecak jest idealną alternatywą dla torebki, dlatego i w tym sezonie gwiazdy nie mogą go sobie odmówić. Zobacz propozycje, jakie dla ciebie przygotowaliśmy, a może i ty chętnie będziesz go nosić? Mamy również plecaki dla twojego dziecka!

W tym sezonie również możesz postawić na plecak! Jak widać, nie przestaje być on modny. Potrafi zastąpić niewygodną torebkę, która obciąża twoje plecy. Aleksandra Szwed zamiast czerwonej torebki wybrała plecak, który świetnie pasuje do jej stylizacji. Taki plecak idealnie nada się na różne wyjścia. Możesz spakować w niego co potrzebujesz i spotkać się z przyjaciółmi, a nawet iść na przyjęcie. Wystarczy, że dobrze dobierzesz do niego resztę ubioru i sukces gwarantowany!

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBFKolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

W stylizacjach na co dzień również możecie wykorzystać plecak. Świetnie będzie wyglądał z butami sportowymi i kurtką. Spójrzcie na Małgorzatę Rozenek -stylizacja na 5+, a plecak stanowi jej idealne dopełnienie. Możecie wybierać spośród najróżniejszych modeli. Mniejsze plecaki świetnie sprawdzą się podczas aktywnych dni to idealne rozwiązanie dla kobiet, które mają dość noszenia torebek ;)

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenekKolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek

Również twoje dzieci powinny mieć swój plecak. Prócz tych do szkoły możesz wybrać dla nich taki, który będą mogły nosić każdego dnia. Najważniejsze, żeby był wygodny i nie obciążał ich pleców, oraz pomieścił to czego potrzebują. W przypadku dzieci warto postawić na jakiś ciekawy model, który zwróci ich uwagę.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera Kolaż/Materiały partnera Kolaż/Materiały partnera

Poniżej więcej propozycji

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.