W tych ubraniach nie zmarzniesz Ty, ani Twoje dziecko! Śliczne bluzy, kurtki i kamizelki dla najmłodszych i nie tylko

Temperatura spada? To znaczy, że trzeba zaopatrzyć się w ubrania, dzięki którym ty i twoje dziecko nie zmarzniecie jesienią. Zobaczcie, co warto nosić!

Bluzy

Niezbędnym elementem garderoby każdej mamy i dziecka jest bluza! To ona przyda się podczas chłodnych jesiennych dni. Dla dzieci możemy znaleźć kolorowe i ciepłe bluzy, które z chęcią będą nosiły. Tak samo i dla siebie możesz kupić taką, która odpowiada twoim oczekiwaniom. Pamiętaj! Zdecydowanie, nie może jej zabraknąć w szafie. 

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.officialKolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Kurtki

Gdy wybieramy kurtkę dla dziecka, największą uwagę zwracamy na to, żeby było mu w niej ciepło, nie miało odkrytych pleców, a przy tym czuło się swobodnie i mogło w niej spędzać dużo czasu na powietrzu. Tak samo i ty powinnaś wybrać dla siebie coś praktycznego, w czym poczujesz się i będziesz wyglądała dobrze.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera Kolaż/Materiały partnera Kolaż/Materiały partnera

Dodatki

Jedną z najważniejszych ról w ubiorze odgrywają dodatki. To zazwyczaj one chronią nas jesienią czy zimą przed chłodnym powietrzem. Ciepłe czapki, duże chusty, a nawet futrzane bezrękawniki to zdecydowanie rzeczy, które musisz mieć ty i twoje dziecko. 

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera Kolaż/Materiały partnera Kolaż/Materiały partnera

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.