Na prezentacjo nowej ramówki telewizji "Polsat" pojawiło się wiele gwiazd. Mogliśmy podziwiać najróżniejsze wieczorowe kreacje od znanych projektant. My skupiliśmy się na ubiorze trzech gwiazd, które łączy jedna rzecz - koronka! Która kobieta nie kocha koronek? Nosimy je w najróżniejszej formie, od bielizny po sukienki. Zawsze kojarzone z kobiecością i finezją, tym razem również nie zawiodły naszych gwiazd.
Paulina Sykut zaprezentowała się w zjawiskowej sukience maxi w kolorze białym od Lidii Kality. Kreacja została wykonana z koronkowego materiału, dlatego prezenterka wyglądała w niej intrygująco. Do niej dobrała kremową kopertówkę i buty na wysokim obcasie, które idealnie wyeksponowały jej nogi.
Kolejna gwiazda "Polsatu" - Małgorzata Socha, również postawiła na koronkową sukienkę w wersji małej czarnej. To idealny i niezawodny wybór. Decydując się na czarną sukienkę mamy pewność, że będziemy prezentowały się w niej z klasą. Dobrane do niej szpilki i kopertówka też były w kolorze czarnym. To klasyczny zestaw, który doskonale nadaje się na tego typu wydarzenia.
Stylizacja Karoliny Szostak mogła wzbudzać kontrowersje. Jednak my uważamy, że dziennikarka wygląda w niej bardzo oryginalnie i spektakularnie. Wybrała dla siebie welurowy komplet w kolorze pomarańczowym, który połączyła z piękną bluzką z czarnej koronki. Taki komplet wygląda bardzo efektownie. Znalazłyśmy w jednym ze sklepów internetowych równie ciekawy zestaw.
Poniżej więcej produktów
Spłonął grób Łukasza Litewki. Tragiczne wieści z Sosnowca
Doda zdradziła, czym zajmowała się od miesięcy. Trzymała to w tajemnicy. Nagle wspomniała o Nawrockim
Fabijański stawia sprawę jasno. Tak wygląda jego relacja z Suryś. "Ona sprawiła..."
Cyrwus wygadał się, ile dostawał za granie Ryśka w "Klanie". Podał konkretną kwotę
Detektywi przekazali nowe informacje w sprawie zaginionej na Majorce Polki. Przepadł ważny dowód
Kazadi miała 14 lat, gdy usłyszała szokujące słowa od znanego aktora. Po latach go upomniała. Tak zareagował
Katarzyna Cerekwicka została mamą! Zdradziła płeć i pokazała zdjęcie. "Teraz naprawdę rozumiem"
Połomski przez lata ukrywał prawdę o swoim wyglądzie. Wyjawił ją dopiero pod koniec życia
Douglas wyprzedaje najpiękniejsze perfumy Lancome - tanio też w Rossmannie