Zwyciężczynie Top Model prywatnie - jak się ubierają poza wybiegiem?

Pamiętacie zwyciężczynie Top Model z wcześniejszych edycji? Postanowiliśmy sprawdzić, co u nich słychać i przy okazji zerknąć na ich prywatny styl ubioru. Zobacz!

Top Model znów gości w programie TVN-u. Uczestnicy znowu muszą stawić czoła wielu zadaniom, aby zawalczyć o swoje marzenia związane z karierą w modelingu. Wciąż pamiętamy też poprzednie edycje, które wyciskały pot z uczestników, aby wybrać tych najlepszych. Dziś postanowiliśmy więc sprawdzić, jak mają się trzy zwyciężczynie poprzednich edycji programu i zerknąć na ich prywatny styl. W co ubierają się, kiedy schodzą z wybiegu?

Paulina Papierska

Paulina Papierska / fot. facebook.com/PaulinaPapierskaFanPagePaulina Papierska / fot. facebook.com/PaulinaPapierskaFanPage Paulina Papierska / fot. facebook.com/PaulinaPapierskaFanPage Paulina Papierska / fot. facebook.com/PaulinaPapierskaFanPage

Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję Top Model w 2010 roku. Po programie podpisała kontrakt z agencją D'Vision. Wielokrotnie brała pozowała do okładek czasopisma Glamour. Obecnie nadal próbuje swoich sił w modelingu. Bierze udział w pokazach, ale jej główną pasją są sesje zdjęciowe. Jej prywatny styl jest dosyć stonowany. Paulina chętnie wybiera szarości, czerń oraz beże. Niekiedy łączy je też z mocniejszymi akcentami kolorystycznymi. Uwielbia wygodne i casualowe stylizacje.

Zuzanna Kołodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk / fot. www.facebook.com/ZuzaKolodziejczykZuzanna Kołodziejczyk / fot. www.facebook.com/ZuzaKolodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk / fot. www.facebook.com/ZuzaKolodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk / fot. www.facebook.com/ZuzaKolodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk - zwyciężczyni trzeciej edycji Top Mode l. Uznawana jest za jedną z najbardziej charakterystycznych, polskich modelek. Po zwycięstwie jej kariera nabrała rozpędu. Brała udział w wielu interesujących sesjach fotograficznych oraz w pokazach znanych projektantów. Obecnie nadal czynnie uczestniczy w świecie modelingu. Jej sesje są zawsze odważne i mocne w przekazie. Jej prywatny styl również jest dość oryginalny. Zuza lubi mocną kolorystykę, wzory oraz ciekawe kroje, które łączy z najświeższymi trendami w modzie.

Osi Ugonoh

Osi Ugonoh / fot. https://www.facebook.com/osi.ugonohtopOsi Ugonoh / fot. https://www.facebook.com/osi.ugonohtop Osi Ugonoh / fot. https://www.facebook.com/osi.ugonohtop Osi Ugonoh / fot. https://www.facebook.com/osi.ugonohtop

Osi Ugonoh zwyciężyła w czwartej edycji programu i obecnie uznawana jest za jedną z najsympatyczniejszych i najpopularniejszych uczestniczek Top Model . Jej egzotyczna uroda zapewniła jej wiele godnych uwagi sesji. Osi wciąż realizuje swoje plany dotyczące modelingu, czym zasłużyła sobie na miano polskiej Naomi Campbell. A jaki jest jej styl? Osi świetnie porusza się w świecie trendów i wybiera z nich to, co najlepsze. Na co dzień preferuje sportowy luz, ale od czasu do czasu lubi eksperymentować i zaskoczyć niebanalnymi połączeniami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.