Dawid Kwiatkowski szczerze o trudnym dzieciństwie. Bolesna prawda o rodzicach wyszła na jaw

Dawid Kwiatkowski nie miał łatwego dzieciństwa. Mimo młodego wieku, szybko musiał dorosnąć. Muzyk ujawnił prawdę o rodzicach.

Dawid Kwiatkowski od wielu lat robi karierę, a jego piosenki stają się radiowymi hitami. Pomimo młodego wieku, osiągnął już naprawdę sporo - zdobył kilkanaście nagród oraz nagrał osiem albumów. 28-latek nie miał jednak łatwego startu w życiu. Okazuje się, że dzieciństwo muzyka nie było usłane różami i musiał mierzyć się z problemami rodziców. 

Zobacz wideo Andrzej Sołtysik opowiedział o chorobie alkoholowej

Dawid Kwiatkowski opowiedział o swoim dzieciństwie. Łatwo nie było 

Muzyk nie jest skryty, jeśli chodzi o sprawy prywatne. Szczerze opowiedział o tym, jak wyglądało jego dzieciństwo. Okazuje się, że wbrew pozorom, nie miał w rodzicach wsparcia, gdyż zmagali się oni z chorobą alkoholową. Kwiatkowski ma dwóch starszych braci, którzy w pewnym momencie opuścili rodzinny dom. Nastolatek został wówczas sam. "Ja i moi bracia musieliśmy się z tym zmagać. Gdy oni się wyprowadzili, zostałem z tym sam. Nie użalam się nad sobą. Faktem jednak jest, że musiałem bardzo szybko dorosnąć" - wyjawił w rozmowie z "Na żywo". Piosenkarz nie miał zamiaru się poddawać i postanowił walczyć o zdrowie rodziców. Namówił ich na terapię, choć na początku oboje przerywali leczenie, on się nie poddawał. 

Namawiałem ich na leczenie w ośrodkach, ale przerywali terapię. Nie poddawałem się jednak i w końcu się udało. (...)

- wyjawił. Mimo trudności ostatecznie udało mu się odbudować relacje z rodzicami. Jak kiedyś wyglądał Dawid Kwiatkowski? Wejdźcie w naszą galerię na górze strony i się przekonajcie. 

Rodzice Dawida Kwiatkowskiego zmienili się nie do poznania. Mama doceniła wsparcie syna

Po latach rodzice Kwiatkowskiego są już innymi ludźmi. Udało się im pokonać chorobę i naprawić relacje z najbliższymi. "Łączy nas teraz wyjątkowa więź. Rodzina zawsze była dla mnie priorytetem. Cieszę się, że znów ją mam" - podkreślał w wywiadzie dla "Na żywo". Mama muzyka jest mu wdzięczna za to, jak wiele poświęcił, by walczyć o rodzinę. "Zdaję sobie sprawę, ile zmarnowałam lat i ile wysiłku moi bliscy, a zwłaszcza Dawid, włożyli w walkę o mnie" - powiedziała podczas jednej z rozmów mama piosenkarza. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.