Jarosław Boberek zagrał posterunkowego w "Rodzinie zastępczej". Właśnie skończył 61 lat. "Jak wino"

Jarosław Boberek przez dziesięć lat wcielał się w rolę posterunkowego w "Rodzinie zastępczej". Aktor właśnie obchodzi urodziny. Zobaczcie, jak zmienił się od czasu zakończenia emisji serialu.

Jarosław Boberek zaskarbił sobie widzów rolą sympatycznego i nieco fajtłapowatego posterunkowego w serialu Polsatu "Rodzina zastępcza", który swego czasu bił rekordy popularności. Grany przez aktora bohater najpierw pod różnymi pretekstami odwiedzał rodzinę Kwiatkowskich, a potem stał się przyjacielem domu. "Rzeczywiście ta rola zapadła ludziom głęboko w pamięć. Dziesięć lat na planie 'Rodziny zastępczej' siłą rzeczy musiało odcisnąć się jakimś piętnem" - wspominał w rozmowie z "Super Expressem". Boberek zasłynął w branży filmowej także swoim charakterystycznym głosem. To właśnie on podkładał głos pod króla Juliana z "Madagaskaru", ale także do setki innych postaci. Bez wątpienia można go nazwać królem polskiego dubbingu. Aktor w czerwcu skończył 61 lat. Zobaczcie, jak się zmienił.

Zobacz wideo Roksana Węgiel przejmuje się komentarzami, że wygląda staro? "Telewizja przekłamuje"

Tak dziś wygląda Jarosław Boberek. Pamiętacie go z "Rodziny zastępczej"?

Jarosław Boberek urodził się 14 czerwca 1963 roku w Szczecinku. Aktor właśnie skończył 61 lat i ma na swoim koncie setki dubbingowych ról. To on użyczył swojego głosu postaci Kaczora Donalda. Głos aktora doskonale znany jest także graczom gier komputerowych. Boberek pracuje także w teatrze. Można go oglądać w warszawskim Teatrze Studio, Teatrze Praga, a ostatnio także Teatrze Capitol w Warszawie. Jak aktor zmienił się od czasu kultowej "Rodziny zastępczej"? Przyprószony siwizną włos dodał mu jedynie klasy. Zdjęcie Jarosława Boberka znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Jarosław BoberekJarosław Boberek KAPiF

Jarosław Boberek skomplementowany przez koleżanki z planu. "Jak wino"

W 2023 roku Mischeel Jargalsaikhan spotkała Jarosława Boberka na jednej z warszawskich ulic. Aktorka przechadzała się w centrum stolicy i przypadkowo trafiła na dawnego kolegę z planu "Rodziny zastępczej". Do wspólnej fotografii zapozowała także z Moniką Mrozowską, która w serialu wcielała się w jej siostrę. "Kocham Śródmieście, ale dzisiaj stwierdziłam, że Mokotów też jest całkiem fajny. Mieszka tam moja przyjaciółka Monika Mrozowska, a na spacerku spontanicznie można spotkać kolejnego przyjaciela, który, tak jak Monika napisała pod swoim postem, jest jak wino" - relacjonowała na Instagramie. Wspólne zdjęcie aktorów z serialu "Rodzina zastępcza" znajdziecie w naszej galerii na górze strony

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.